Tetra ALGOSTOP depot Таблетки проти водоростей тривалої дії 12 таблеток
299.00грн.

Це повільно розчинні таблетки для тривалого впливу на розвиток водоростей в акваріумі. Знищує різні водорості в прісноводних акваріумах, в тому числі "чорну бороду" і синьо-зелені водорості. Дія препарату грунтується на високоактивна речовина проти водоростей.

Високоефективні альгіциди надають дію на протязі близько 6 тижнів. Tetra AlgoStop depot препарат широкого спектра дії.

При правильному використанні препарат безпечний для риб і рослин.

Застосування.

Таблетки Tetra Aqua AlgoStop depot найкраще покласти в акваріумі на грунт в місці, де хороша зміна води за рахунок течії від фільтра. Так само корисним буде розпорошення від компресора безпосередньо біля таблетки .. Термін дії препарату близько 6 тижнів, після чого таблетки слід прибрати з акваріума.

Таблетки AlgoStop depot містять комплекс речовин, які поступово виділяються в воду. Протягом усього циклу дії, таблетки виділяють активні речовини направлені на знищення водоростей, але не втрачають в формі. Щоб уникнути непередбачених наслідків, не рекомендується застосовувати Tetra AlgoStop depot з препаратами інших виробників.

Повільне розсмоктування препарату в воді дозволяє більш грунтовно вплинути на розвиток водоростей в акваріумі.

дозування:

Для профілактики: покласти 1 таблетку з розрахунку 1 таблетка на 40 л води поруч з розпилювачем.

Для знищення нитчастих і кісточковая водоростей використовуйте подвійну дозу: 1 таблетка на 20 л води.

Для забезпечення достатньої кількості кисню при використанні коштів для боротьби з водоростями необхідна вентиляція акваріума.

При фільтрації вугіллям, торфом або штучними смолами Протівоводорослевие дію препарату AlgoStop depot може бути ослаблене.

Порада: все протівоводорослевие препарати компанії Tetra прості і надійні в застосуванні, а також взаімосочетаеми. Для підтримки здорового росту рослин при появі перших проблем з водоростями використовуйте AlguMin, потім для запобігання розмноження водоростей застосовуйте Algetten.

У важких випадках швидкою допомогою є засіб Algizit / Препарат AlgoStop depot допомагає у вирішенні специфічних проблем при боротьбі з водоростями. Таким чином, Ваші рослини будуть рости у всій своїй красі, як в природних умовах.

Зберігати препарат слід в місцях недоступних для дітей!

Посилений ріст водоростей - завжди наслідок порушеного біологічної рівноваги, тобто неправильний догляд за акваріумом. Кращий спосіб уникнути зростання водоростей - це система профілактичних заходів.

Характеристики:

Дозування: 1 таблетка на 20-40 літрів води акваріума.

Виробник: Tetra (Німеччина).

Упаковка: 12 таблеток.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн