Tetra Easy Balance Засіб для підтримки параметрів води 500 мл
374.00грн.

Tetra EasyBalance 250 ml - рідкий кондиціонер для стабілізації середовища проживання риб, а також підтримки довгострокового біологічного рівноваги в акваріумі - до 6 місяців. Знижує кількість замін акваріумний води.


Надійно стабілізує рН і карбонатну жорсткість (КН) води призводить до мінімізації змін хімічного складу води, а також до запобігання швидкого падіння кислотності, яке вкрай негативно позначається на стані здоров'я риб


Біологічним способом видаляє фосфати і нітрати, тим самим зменшуючи зростання небажаних водоростей. Доповнює акваріумну воду вітамінами, мікроелементами і мінералами, знижує кількість підмін води. Забезпечує здорове середовище проживання для ваших рослин і риб в прісноводому акваріумі протягом 6 місяців.


Стабілізація показників рН і карбонатної жорсткості (КН).

Біологічним способом знижує вміст фосфатів і нітратів, зменшуючи тим самим зростання водоростей.

Що містяться в продукті гранули зменшують вміст нітратів, швидко опускаючись на дно і розподіляючись по всьому акваріуму.

Наповнює акваріум вітамінами, мікроелементами і мінералами.

При правильному дозуванні забезпечує здорове середовище проживання для ваших рослин і риб в прісноводому акваріумі протягом 6 місяців.

Скорочує число замін води.

Створює сприятливі умови для риб і рослин.

Для всіх прісноводних акваріумів.

Інструкції по застосуванню: щотижня додавати 2,5 мл EasyBalance на 10 літрів акваріумної води. Щотижневе використання EasyBalance дозволить міняти воду в акваріумі двічі на рік.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн