Tetra Компрессор APS 150 /143166
858.00грн.

Компресор для акваріума TetraTecAPS подає в Ваш акваріум повітря і постачає тим самим воду життєво необхідним киснем. При цьому компресор володіє високою якістю і винятковою продуктивністю, так як вбудований в нього запатентований клапан Silaflexсохраняет свою форму при тривалих термінах експлуатації і разом зі надміцної мембраною гарантує особливо тривалу і стабільну роботу. Одночасно з цим компресор TetratecAPS дуже простий в експлуатації практично безшумний в роботі і може бути використаний для різних цілей наприклад, для подачі повітря в акваріум з використанням розпилювачів повітря для підтримки циркуляції води за допомогою приєднаного аератора або фільтра, а також для підключення фільтрів та іншого обладнання з повітряним приводом.


Переваги TetratecAPS:


- міцна мембрана;


- довговічні міцні матеріали корпусу;


- насадка для випуску повітря;


- абсолютно нешкідливий для людей і мешканців акваріума;


- отвір забору повітря з повітряним фільтром;


- антивібраційні гумові опори;


- плавне регулювання подачі повітря за допомогою краника регулювання, який йде в комплекті;


Установка компресора:


Компресор для акваріума встановлюється поза акваріумом в сухому і чистому місці на рівній поверхні. Це знижує вібрацію компресора і тим самим рівень шуму. По можливості компресор повинен бути встановлений вище рівня води в акваріумі. Тим самим виключається можливість зворотного надходження води в компресор при вимкненому приладі.


При розташуванні компресора нижче рівня води необхідно встановити між компресором і акваріумом зворотний клапан. Зворотний клапан докуповується окремо.


Підключення до компресора обладнання, наприклад дрібнопористих розпилювачів здійснюється за допомогою шланга. Розпилювачі і шланг в комплект не входять і докуповуються окремо.


Для запуску компресора необхідно включити його в розетку. Компресор досягає повної потужності через кілька годин роботи.


Для регулювання подачі повітря необхідно встановити краник входить в комплект поставки. При одночасному використанні краника і зворотного клапана краник регулювання повинен бути між компресором і зворотним клапаном. Для зменшення подачі повітря слід повільно обертати краник за годинниковою стрілкою

Ще не було питань.

Tetra Компрессор APS 150 /143166, 143166, Компресори (помпи)

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн