Tetra MENU (4 в 1) Корм для риб, дрібні пластівці

126.00грн.

Tetra Menu 4в1- це не тільки різні варіації корми для задоволення потреб акваріумних риб, це також і зручне пристосування для годування. Банку, в якій знаходиться суміш, має ергономічну кришку з отворами. Поверніть кришку і вибирайте потрібний корм, тільки і всього. Залишається тільки висипати потрібну кількість пластівців в акваріум для рибок.


Таким чином, можна урізноманітнити раціон акваріумних улюблениць і балувати їх кожен день новим кормом. Жовті пластівці, наприклад, містять багато зернового продукту і сприяють відмінному зростанню рибок, коричневі пластівці мають в своєму складі картопля, омега-жирні кислоти і вітаміни для підвищення опору інфекціям. Червоні пластівці - в особливій пошані у риб.


Багато акваріумісти відзначають підвищений «інтерес» і апетит підводних мешканців до цього типу корму. Наприклад, гуппі, неон і пецілліі, просто обожнюють червоні пластівці. Їм особливо подобатися їх пікантний смак, так як червоні пластівці Tetra Menu 4в1 насичені креветкою. Зелені пластівці суміші складаються з великої кількості морської водорості спіруліни. Вони є джерелом легкозасвоюваного білка і природних барвників, астаксантину і ксантину. Каротиноїдів під силу поліпшити зовнішній вигляд акваріумних риб і посилити їх яскраве забарвлення. Астаксантин і ксантин позитивно впливають на пігментацію риб, роблять забарвлення більш чітким і яскравим. До того ж, спіруліна - джерело незамінних антиоксидантів, що теж важливо.


Склад пластівців Tetra Menu 4в1: Білок 49% Жир 9% Клітковина 2% Зола 6% Корм ​​Tetra Menu 4в1 відмінно зміцнює імунітет акваріумних риб, в ньому багато вітаміну С і мінералів, зокрема, 1,2% фосфору. Фосфор необхідний рибкам для побудови, зміцнення і гарного росту кісток.

Характеристики
Тип корму Пластівці;
Вид риб Для Всіх Видів;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн