Tetra MIN стандарт Корм основний пластівці 1 л
626.00грн.

Тетрамін - це слово на слуху у всіх, як у початківців акваріумістів, так і у досвідчених заводчиків акваріумних риб. Дійсно, тетраміно це не один корм, а цілий арсенал різних видів кормів для відмінного харчування підводних мешканців. Можна корм вибрати під конкретний вид акваріумних рибок в найбільш придатною для них формі: гранул, пластівців, пластинок або чіпсів.


Вибір є на будь-який смак! Що стосується даного корму TetraMin, то це відмінний корм в пластівцях для всіх видів тропічної риби. Унікальність корми TetraMin - його багатство і насиченість численними інгредієнтами. На сторожі здоров'я і імунітету риб виступають формула біоактив і формула чистої води від німецької компанії Тетра. Більш ніж сорок корисних компонентів містить корм тетраміно в пластівцях. А також вітаміни і мінерали, необхідні для гарного обміну речовин. Запатентована формула біоактив прекрасно зміцнює імунні сили акваріумних риб, завдяки наявності жирних омега-кислот і імуномодуляторами, вітаміну С і біотину.


Склад корму в пластівцях TetraMin: Риба, рибний продукт, риб'ячий жир, рослинний білок, морська водорість спіруліна, дрібні ракоподібні і молюски, дріжджі (бета-глюкан), вітаміни, мінерали, антиоксидант.


Завдяки насиченому складу корму, акваріумні рибки менше хворіють і добре протистоять інфекціям. Корм TetraMin добре засвоюється, формула чистої води сприяє гарній поедаемости і мінімальною кількістю відходів. Таким чином, немає передумов для виникнення небажаних водоростей в акваріумі.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн