Tetra PRO Algae (Vegetable) Корм з овочами 250 мл
244.00грн.

Корми для риб Tetra PRO Algae (Vegetable) преміум корм з овочами - першокласний корм у вигляді чіпсів для всіх видів декаратівних і тропічних рибок. Корм допомагає захистити організм акваріумних рибок від різних захворювань. Ця особлива формула крім цілеспрямованого забезпечення риб усіма основними поживними речовинами, надає можливість доповнити денний раціон жирами і концентрованої спіруліна.

Спіруліна - це джерело, збалансованого самою природою готового набору вітамінів, мінеральних солей, ферментів і амінокислот, укладеного в легко засвоювану мембрану.

У сукупності вплив всіх вище перерахованих компонентів позитивно впливає на організм риб, при цьому зміцнюючи імунну систему, внаслідок чого збільшитися опірність впливу зовнішніх несприятливих факторів. Удосконалена формула дозволяє мінімізувати забруднення води відходами.

Склад: Риба і побічні рибні продукти, екстракти рослинного білка, зернові культури, дріжджі, молюски та раки, масла і жири, водорості (спіруліна максима 1%), рослинні продукти, молоко і молочні продукти, цукор, мінеральні речовини, лецитин, лимонна кислота , Л-каротин (123 мг / кг).

Рекомендації по годівлі: регулярно, невеликими порціями.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн