TetraMIN PRO XL CRIPS Корм великі плістівці 500 мл
356.00грн.

CRIPS 500мл виконаний по сберегающей технології, яка дозволяє зберегти максимум корисних інгредієнтів в їжі, водночас не перевантажуючи організм не потрібним шлаком, які забруднюють потім воду. При постійному вживанні корму Tetra MIN XL CRIPS 500мл кількість нітратів і фосфатів у воді істотно зменшується, що дозволяє говорити про поліпшення якості води. Як наслідок, можна стверджувати про профілактику акваріума проти водоростей, які чудово почувають себе саме в воді, наповненою нітратами і фосфатами.


Також відмічено, що риби, що постійно вживають корм Tetra MIN XL CRIPS 500мл, краще ростуть, добре виглядають, мають яскраве забарвлення і менше хворіють. Адже низькотемпературна технологія виробництва пластівців дозволяє отримати максимальну користь кожного з 40 компонентів сировини і доставити в раціон ваших вихованців найширший спектр необхідних вітамінів, мікро-, макроелементів і протеїнів.


Сучасна технологія виробництва дає можливість довгого зберігання пластівців Tetra MIN XL CRIPS 500мл, гарантуючи збереження всіх корисних якостей цього харчування. Також вода акваріум не помутніє, якщо такі чіпси випадково виявляться на дні, а Ви цього не помітите. Навіть при тривалому намоченому стані пластівці готові до вживання і зберігають всі свої корисні якості.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн