Tetra Обогреватель HT 50w
754.00грн.

Tetratec HT 50 - автоматичний потужний нагрівач який має спеціальний регулятор температури. Багатьом акваріумних вихованцям необхідна певна температура води близько 25 ° С. Тому вода в акваріумі повинна бути оптимально підігріта, для комфортного існування рибок. Для цього використовують всі різні нагрівачі. Нагрівач повинен бути встановлений в акваріумі так, щоб він повністю омивався водою для її рівномірного прогріву.

Автоматичний терморегулятор має вбудований контрольний індикатор, електричний перемикач для високої надійності і безпеки. Прилад безпечний він має водонепроникний корпус. Терморегулятор виготовлений з дуже товстого двохміліметрового надміцного і теплостійкого скла Bоrosilikat. Подвійний керамічний нагрівальний елемент який рівномірного розподіляє тепло по акваріуму. Кріпиться прилад до скла надійно за допомогою двох присосок.

Установка: терморегулятор водопроникний, в акваріумі повинен бути розташований вертикально - з ручкою регулювання нагорі або повністю зануреним і в горизонтальній орієнтації. Рівень води в акваріумі повинен перевищувати позначку "Міномального рівня води" на регуляторі. Цей рівень необхідно підтримувати, так як рівень води зменшується внаслідок випаровування. Для надійного кріплення терморегулятора, необхідно щільно притиснути присоски до стінки акваріума.

Важлива особливість даний терморегулятор включається автоматично, коли температура в акваріумі опускається на 1 градус нижче встановленої, і вимикається при перевищенні заданої температури на 1 градус. Не можна перевищити робочий діапазон терморегулятора.

Необхідно періодично протирати зовнішню сторону терморегулятора вологою губкою. За 15 хвилин до чищення прилад необхідно відключити і дати йому охолонути в акваріумі.

- Зручний регулятор температури.

- Добре видима шкала.

- Довгий кабель для зручної установки.

- Електронний регулятор для надійності і безпеки.

- Індикаторна лампочка.

- Надміцне теплостійке товсте скло Bоrosilikat.

- Подвійний керамічний нагрівальний елемент.

Характеристики товара:

Виробник: Tetratec.

Потужність: 50 Вт.

Обсяг акваріума: 25-60 л.

Розміри: довжина 27 см. Діаметр 2.5 см.

Регулювання температури: 19 - 31 ° С.

Довжина кабелю: 160 см.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн