Tetra Обігрівач HT 75w
816.00грн.

Tetratec HT 75 - автоматичний потужний нагрівач який має спеціальний регулятор температури. Багатьом акваріумних вихованцям необхідна певна температура води близько 25 ° С. Тому вода в акваріумі повинна бути оптимально підігріта, для комфортного існування рибок. Для цього використовують всі різні нагрівачі. Нагрівач повинен бути встановлений в акваріумі так, щоб він повністю омивався водою для її рівномірного прогріву.

Терморегулятор для акваріума має вбудований світловий індикатор який запалюється, сигналізуючи про те, що температура впала нижче заданого значення і гасне після того, як температура води досягне необхідної межі. Ручка регулятора з покажчиком дозволяє вам виставити потрібну вам температуру. Завдяки подвійному керамічному нагрівального елементу тепло рівномірно розподіляється по акваріуму. Прилад кріпитися міцно до скла акваріума за допомогою присосок. Ви можете не турбуватися про те, що ваші акваріумні мешканці обпечуться. Колба, навколишнє терморегулятор, складається з міцного скла Borosilikat товщиною в 2 мм і гарантує повну безпеку.

Важлива особливість даний терморегулятор включається автоматично, коли температура в акваріумі опускається на 1 градус нижче встановленої, і вимикається при перевищенні заданої температури на 1 градус. Не можна перевищити робочий діапазон терморегулятора.

Необхідно періодично протирати зовнішню сторону терморегулятора вологою губкою. За 15 хвилин до чищення прилад необхідно відключити і дати йому охолонути в акваріумі.

- Зручний регулятор температури.

- Добре видима шкала.

- Довгий кабель для зручної установки.

- Електронний регулятор для надійності і безпеки.

- Індикаторна лампочка.

- Надміцне теплостійке товсте скло Bоrosilikat.

- Подвійний керамічний нагрівальний елемент.

Характеристики товара:

Виробник: Tetratec.

Потужність: 75 Вт.

Обсяг акваріума: 60-100 л.

Розміри: довжина 27 см. Діаметр 2.5 см.

Регулювання температури: 19 - 31 ° С.

Довжина кабелю: 1.60 см.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн