Tetra ALGOSTOP depot Таблетки проти водоростей тривалої дії 12 таблеток
299.00грн.

Це повільно розчинні таблетки для тривалого впливу на розвиток водоростей в акваріумі. Знищує різні водорості в прісноводних акваріумах, в тому числі "чорну бороду" і синьо-зелені водорості. Дія препарату грунтується на високоактивна речовина проти водоростей.

Високоефективні альгіциди надають дію на протязі близько 6 тижнів. Tetra AlgoStop depot препарат широкого спектра дії.

При правильному використанні препарат безпечний для риб і рослин.

Застосування.

Таблетки Tetra Aqua AlgoStop depot найкраще покласти в акваріумі на грунт в місці, де хороша зміна води за рахунок течії від фільтра. Так само корисним буде розпорошення від компресора безпосередньо біля таблетки .. Термін дії препарату близько 6 тижнів, після чого таблетки слід прибрати з акваріума.

Таблетки AlgoStop depot містять комплекс речовин, які поступово виділяються в воду. Протягом усього циклу дії, таблетки виділяють активні речовини направлені на знищення водоростей, але не втрачають в формі. Щоб уникнути непередбачених наслідків, не рекомендується застосовувати Tetra AlgoStop depot з препаратами інших виробників.

Повільне розсмоктування препарату в воді дозволяє більш грунтовно вплинути на розвиток водоростей в акваріумі.

дозування:

Для профілактики: покласти 1 таблетку з розрахунку 1 таблетка на 40 л води поруч з розпилювачем.

Для знищення нитчастих і кісточковая водоростей використовуйте подвійну дозу: 1 таблетка на 20 л води.

Для забезпечення достатньої кількості кисню при використанні коштів для боротьби з водоростями необхідна вентиляція акваріума.

При фільтрації вугіллям, торфом або штучними смолами Протівоводорослевие дію препарату AlgoStop depot може бути ослаблене.

Порада: все протівоводорослевие препарати компанії Tetra прості і надійні в застосуванні, а також взаімосочетаеми. Для підтримки здорового росту рослин при появі перших проблем з водоростями використовуйте AlguMin, потім для запобігання розмноження водоростей застосовуйте Algetten.

У важких випадках швидкою допомогою є засіб Algizit / Препарат AlgoStop depot допомагає у вирішенні специфічних проблем при боротьбі з водоростями. Таким чином, Ваші рослини будуть рости у всій своїй красі, як в природних умовах.

Зберігати препарат слід в місцях недоступних для дітей!

Посилений ріст водоростей - завжди наслідок порушеного біологічної рівноваги, тобто неправильний догляд за акваріумом. Кращий спосіб уникнути зростання водоростей - це система профілактичних заходів.

Характеристики:

Дозування: 1 таблетка на 20-40 літрів води акваріума.

Виробник: Tetra (Німеччина).

Упаковка: 12 таблеток.

Ще не було питань.

Tetra ALGOSTOP depot Таблетки проти водоростей тривалої дії 12 таблеток, 157743, Препарати для акваріума

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн