Tetra Aqua Algetten Контроль обрастання 12 таблеток
247.00грн.

Таблетки Tetra Aqua Algetten тривалої дії для надійного і довготривалого усунення всіх водоростей.

Чому так важливо використовувати таблетки Algetten?

Водорості крім свого непривабливого вигляду, чинять негативний вплив на акваріумні рослини. Водорості появляються в акваріумі коли для них є сприятливі умови. Сприятливі умови для водоростей практично завжди є неприйнятними для акваріумних рослин і тому рослини в такій ситуації слабшають і втрачають силу, водорості ж - навпаки міцнішають і більше виїдають поживні речовини з акваріума. Якщо в подібній ситуації не втрутитися, то є ймовірність більш бурхливого розвитку подій і плачевного результату для рослин. Таблетки Algetten є надійним засобом проти водоростей. Застосувавши Tetra Aqua Algetten получається стримувати розвиток водоростей і тим самим надати підтримку акваріумних рослин в боротьбі за поживні речовини необхідні для здоров'я і росту рослин.

Направлене тривалий вплив завдяки нерастворяющуюся в воді таблеткам стабільної форми, таблетки Algetten, поміщені в тримач, виділяють свої активні речовини протягом приблизно чотирьох тижнів.

- Помітне скорочення водоростей вже через 4-7 днів.

- Перешкоджають утворенню нових водоростей.

- При правильному застосуванні безпечні для риб, рослин і мікроорганізмів.

Застосування таблеток Algetten:

Дозування: 1 таблетка на 10 літрів акваріумної води (прісна вода). Необхідна кількість таблеток з розрахунку на Ваш акваріум, вийняти з фольги і помістити в отвори тримача для таблеток. Потім кріпите держатель на присоску до стінки акваріума біля поверхні води.

Для оптимального розподілу поживних речовин рекомендується розташувати держатель для таблеток поблизу вихідного отвору фільтра або розпилювального каменю від компресора.

Скорочення зростання водоростей стає помітним вже через кілька днів. Відмерлі водорості слід видаляти з акваріума до і під час обробки по можливості механічним шляхом (наприклад сачком, сифоном (грунтоочістітелем) або шляхом заміни фільтра), так як вони погіршують якість води.

Таблетки Algetten повільно виділяють активні речовини, при цьому вони повністю не розчиняються у воді. Приблизно через чотири тижні виділення активних речовин закінчується і таблетки слід прибрати з акваріума. Для подальшого попередження возніконовенія водоростей змінюються на нові таблетки Tetra Aqua Algetten.

При використанні коштів для боротьби з водоростями необхідна вентиляція акваріума, щоб забезпечити достатню кількість кисню. Вугілля, торф або штучні смоли, які використовуються в якості фільтра, можуть перешкодити Протівоводорослевие дії таблеток Algetten.

Порада: все протівоводорослевие препарати компанії TetraAqua® прості і надійні в застосуванні, а також взаімосочетаеми.

Для підтримки здорового росту рослин при появі перших проблем з водоростями використовуйте засіб AlguMin, потім для запобігання розмноження водоростей застосовуйте таблетки Algetten. У важких випадках швидкою допомогою є засіб Algizit.

Препарат AlgoStop depot допомагає у вирішенні специфічних проблем при боротьбі з водоростями. Таким чином, Ваші рослини будуть рости у всій своїй красі, як в природних умовах.

Посилений ріст водоростей - завжди наслідок порушеного біологічної рівноваги, тобто неправильний догляд за акваріумом. Кращий спосіб уникнути зростання водоростей - це система профілактичних заходів.

Характеристики:

Дозування: 1 таблетка на 10 літрів води акваріума.

Виробник: Tetra (Німеччина).

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн