Tetra Crystal Water Засіб від помутніння води 250 мл
347.00грн.

Кондиціонер Tetra Crystal Water для нейтралізації помутніння води в акваріумі.

Tetra Crystal Water 250 ml - робить акваріумну воду кристально чистою - швидко і ефективно очищає воду від помутнінь. Пов'язує мікро частинки, що знаходяться у воді і об'єднує їх в більш великі, які потім або віддаляється через фільтр, або осідають на дно.

Якщо після застосування Tetra Crystal Water, в воді все ще плавають невеликі частинки, це можуть бути залишки корму від надлишкового годування. Або може залишитися суспензія у воді після чистки грунту якщо вона проводилася в найближчим часом.

Дія кондиціонера Crystal Water відбувається на фізичному і хімічному рівнях, завдяки новій розробці комапании Tetra. Перші результати дії кондиціонера помітні через 2-3 години після застосування. Після 6-8 годин вода стає чистою, а через 6-12 - кристально чистою.


Рекомендації щодо застосування: при наявності помутнінь додайте 5 мл засобу на 10 л акваріумний води. Якщо карбонатна жорсткість води становить ≤3 ° dH, додайте 2,5 мл на 10 л акваріумний води. Перед повторним застосуванням почекайте мінімум 48 годин. Між застосуваннями кошти Tetra CrystalWater і кондиціонера для води, наприклад Tetra AquaSafe, має пройти мінімум 24 години.

Відібрані мінерали видаляють будь-які види помутнінь.

Завдяки дбайливому способу впливу засіб є абсолютно нешкідливим для риб і рослин акваріума і швидко робить воду в ньому кристально чистою.

Дієвість продукту можна спостерігати за освітою білого хмарки. Воно безпечно і розсіюється через кілька годин.

Активні компоненти в Tetra CrystalWater пов'язують дрібні частинки, об'єднуючи їх у великі, які можна потім відфільтрувати з води за допомогою акваріумного фільтра.

Для оптимальних результатів необхідно регулярно чистити фільтр.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн