SERA Baktopur (Сера Бактопур) Кондиціонер води проти бактеріальних інфекцій

222.00грн.

Sera baktopur лікувальний засіб для риб, надійним чином бореться з бактеріальними інфекціями, нагноєннями плавників і ротової порожнини, а також, проти набряклих запалень по краях плавців у прісноводних рибок в акваріумах і в садових ставках.

Склад на 100 мл : акрифлавіну - 209,7 мг; Метиленовийсиній - 4,95 мг; Фенілгліколь - 0,6 гр; Дистильована вода на 100 мл

Вказівки щодо застосування : Слід уважно ознайомитися з інструкцією на упаковці.

Перед застосуванням збовтати.


Увага!  Використання Sera ектопур (sera ectopur) покращує активну дію засоби sera baktopur (з розрахунку дві чайні ложки (близько 5 г) на 25 л води).

По закінченню лікування, слід провести часткову заміну води, використовуючи sera aqutan для її обробки. У процесі лікування не рекомендується використовувати активоване вугілля в якості фільтруючого матеріалу.

Рекомендується посилити процес вентиляції за допомогою повітряного компресора на період лікування.

Після проведення курсу лікування рекомендується частково змінити воду, застосувавши "і / або профільтрувати воду за допомогою фільтруючого матеріалу - активоване вугілля" Супер Карбон ".

Крім того, рекомендується підтримати Ваших рибок фірмовим вітамінним препаратом "Фіштамін".

Бактопур можна поєднувати з іншими лікарськими препаратами фірми "Сірка", але ні в якому разі з фірмовими препаратами інших виробників.

Характеристики
Тип використання Рідина;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн