Sera Costapur (Сера Костапур) Кондиціонер для акваріумної води при іхтіофтіріоза (манки), мікозах

218.00грн.

SERA Costapur - відмінний і надійний лікарський засіб для морських і прісноводних риб в боротьбі з chthyophthirius multifiliis (хвороботворний мікроорганізм, що викликає "білі плями"), та інших, Chilodonella, Trichodina, Brooklynella і Cryptocaryon irritans (останні в морській воді), і проти грибкових інфекцій (мікозів).

Кондиціонер прекрасно розчиняється у воді, повністю безпечний для риб, не вводить їх в пригнічений стан, рослини і равлики також не страждають. Для прискорення процесу одужання, під час обробки, сам акваріум потрібно затемнити і злегка підвищити температуру з одночасною аерацією. Оскільки розчинені у воді як органічні, так і не органічні речовини мають вплив на воду і процес лікування, в цілому - рекомендується частково провести заміну води в акваріумі.

Переваги засобу:

  • Ефективний засіб проти хвороб для прісних і морських риб від компанії SERA.
  • Безпечний препарат, не вводить акваріумних мешканців в пригнічений стан.
  • Просте і легке застосування засобу.
  • Зручне фасування для застосування.

Склад: оксалат малахітовий зелений 0,18 г, розчин формальдегіду 5,89 г (відповідає 2,06 г формальдегіду), вода очищена до 100 мл

Інструкція по застосуванню: Додавати 1 мл або 22 краплі на кожні 40 літрів акваріумної води в 1-ий і 3-ий день. У важких випадках - додавати також на 5-ий і 7-ий день.

Перед застосуванням збовтати!

Увага: В упаковках 100 мл і 500 мл випускний отвір не може використовуватися в якості піпетки. Затемнення акваріума і легке підвищення температури з одночасною аерацією прискорюють процес одужання. На період обробки: вимкніть УФ-лампи і не фільтруйте воду через активоване вугілля. Через два дні після останнього дозування ми рекомендуємо профільтрувати воду через sera супер карбон (sera super carbon) і провести часткову заміну води. Для підвищення стійкості риб до захворювань рекомендується підтримати їх за допомогою мультивітамінного препарату sera фіштамін (sera Fishtamin).

Не застосовувати для тварин, призначених для вживання людиною в їжу.

Протипоказаний: хрящовим рибам (Chondrichthyes) і безхребетним.

При необхідності відсадити риб, яких необхідно обробити, в спеціальну ємність.

Умови зберігання: Зберігати в закритому, недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Зберігати при кімнатній температурі, в захищеному від світла місці. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності! Не застосовувати разом з sera костапур аналогічні засоби інших фірм-виробників.

Характеристики
Тип використання Рідина;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн