Sera Fishtamin (Сера Фіштамін) Мультивітамінний комплекс для риб

210.00грн.

Вітамінна добавка Sera Fishtamin призначена для підтримки життєздатності всіх видів прісноводних і морських риб. Виготовлена ​​харчова добавка у вигляді емульсії з мультивитаминного концентрату, завдяки чому ефективно і безпечно насичує воду вітамінами і, як наслідок - підвищує імунітет риб до різних хвороб, підтримує їх активність, і піклується про здоров'я в цілому.

Переваги:

  • Підходить для харчування риб, що мешкають в усіх шарах води
  • Добавка корисна рибам при стресах, а також в разі хвороб
  • Гарантує правильне і повноцінний розвиток молодих, активно зростаючих риб

Інгредієнти:  вода, вітамінна суміш.

Зміст добавок:

Вітаміни та провітаміни: віт. 545000 МО, віт. B1 2000 мг, віт. В2 1500 мг, віт. В6 2000 мг, віт. B12 2 мг, віт. С 55.000 мг, віт. D3 100 000 МО, віт. Е 4 700 мг, віт. К 510 мг, пантотенат-D-кальцій 5000 мг, фолієва кислота 480 мг, нікотинамід 10000 мг.

Інструкція із застосування:

Перед застосуванням збовтати!

Для регулярного поліпшення якості харчування - щотижня додавати по 2 - 3 краплі (при нормально заселеному акваріумі середнього обсягу) на корм, дати можливість вбратися і відразу ж згодувати.

При виникненні стресових ситуацій (наприклад, при транспортуванні риб, проведенні заходів по догляду за акваріумом, територіальної боротьбі між рибами, температурні коливання), а також в якості підтримуючої заходи при захворюваннях - щодня додавати по 2 - 3 краплі на корм. Якщо риби відмовляються приймати корм, додати по 6 - 7 крапель на кожні 50 л акваріумний води безпосередньо в акваріум. Вказівка: В зв'язку з тим, що вітаміни чутливі до світла, добавку фіштамін безпосередньо в акваріумну воду слід проводити виключно у вечірній час, після того як освітлення буде відключено.  

Для збагачення вітамінами замороженого корму - додати 2 - 3 краплі фіштамін на порцію корму (прибл. 1 столова ложка) після його відтавання, дати можливість вбратися і відразу ж згодувати.

При годуванні наупліямі артемії:  додавати через день 5 крапель на кожні 100 мл солоної води в ємність для культивування артемії за 30 - 60 хвилин до годування наупліямі.

Перед ікрометанням і протягом 10 днів після нього - через день додавати на корм по 4 - 6 крапель, дати можливість вбратися і відразу ж згодувати.

Для вирощування мальків:  додавати через день 1 - 5 крапель (залежно від кількості мальків і обсягу корму) на корм мікрон (Micron), Віпа бебі (Vipan Baby) або віпагран бебі (Vipagran Baby); швидко перемішати корм до пастоподібної консистенції і відразу ж дати малька.

Характеристики
Тип використання Рідина;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн