Sera Mycopur (Сера Микропур) Кондиціонер для води проти грибкових інфекцій риб

222.00грн.

Для уникнення появи грибкових інфекцій в прісноводому акваріумі рекомендується застосовувати кондиціонер для води Sera Mycopur. Засіб характеризується швидкою та ефективною дією на грибки, такі як Saprolegnia, що вражають рибу та ікру. Крім обробки води, даний засіб можна застосовувати безпосередньо для поверхневих ран, а також проти шкіряних і зябрових черв'яків та плоских хробаків роду Transversotrem. З кондиціонером Mycopur вода у вашому акваріумі буде безпечна, а її мешканці - здорові та активні!

Переваги:

  • Ефективний та швидкодіючий засіб від грибкових інфекцій (мікозів)
  • Просте і легке застосування засобу
  • Зручне фасування з рідкою консистенцією

Склад: 100 мл sera мікопур містить: акрифлавіну 210 мг, хлорид міді (II) 11,8 мг, сульфат міді (II) 71,9 мг, вода очищена до 100 мл.

Вказівки по застосуванню: Перед застосуванням збовтати!

Протягом 3-х днів щодня 20 крапель або 1 мл на 20 літрів води. У 1-й день додайте також 1 чайну ложечку кошти Sera Ectopur близько 5 г на 25 літрів води.

Для запобігання появи грибка на ікрі рекомендується додавати один раз в тиждень 10 крапель або 0,5 мл на 20 літрів акваріумної води. Уражені грибком місця часто спочатку інфіковані бактеріями (грибок, як вторинна інфекція).

У разі якщо інфекція спостерігається вже протягом кількох днів, рекомендується провести обробку за допомогою засобів Sera Baktopur Direct (дозувати, дотримуючись інструкції по застосуванню) і Sera Mycopur (тільки половинною дозою).

Увага: в упаковках 100 мл і 500 мл випускний отвір не може використовуватися в якості піпетки. На період обробки: добре аеруйте акваріум і не фільтруйте воду через активоване вугілля!

Через два дні після останньої дози рекомендується профільтрувати воду через Sera Super Carbon і провести часткову заміну води. Для підвищення стійкості риб до захворювань рекомендується підтримати їх за допомогою мультівітамнного препарату Sera Fishtamin.

Не застосовувати для тварин, призначених для вживання людиною в їжу. Зберігати в закритому, недоступному для дітей і домашніх тварин місці.

Рекомендації по зберіганню: Зберігати при кімнатній температурі, в захищеному від світла місці. Для всіх прісноводних акваріумів. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності! Не застосовувати разом з sera мікопур аналогічні засоби інших фірм-виробників.

Характеристики
Тип використання Рідина;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн