Kaytee Clean & Cozy BirthdayCake підстилка для гризунів, целюлоза, різнокольорова

350.00грн.

Clean & Cozy BirthdayCake КЛИН & КОЗИ Кейко - одна з найпопулярніших підстилок лінійки Clean & Cozy - яскраві і веселі кольори викликають гарний настрій і посмішку. Підходить для використання в якості м'якої і затишній підстилки кроликам, морським свинкам, хом'якам, щурам, мишам, шиншилам, дегу, тхорів і іншим гризунам. 


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕМІУМ підстилок Clean & Cozy КЛИН & КОЗИ: 
> гарантований КОНТРОЛЬ ЗАПАХУ - середовище проживання домашнього улюбленця завжди чиста і свіжа. 
> ВИКЛЮЧНІ вбирає здатність - природне вбирає дію і висока абсорбційна спроможність целюлози допомагають утримувати вихованця і його житло сухим і чистим.
> Натуральна І БЕЗПЕЧНА - натуральна, не містить ароматичних масел і хімічних компонентів, не токсична при поїданні. Матеріал, з якого виготовлена підстилка Clean & Cozy, відповідає стандартам FDA щодо харчових продуктів. 
> Без пилу - 99,9% не пильна. Чи не буде дратувати дихальні шляхи маленького вихованця.
> ИДЕАЛЬНАЯ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ - м'яка, пухнаста, тепла і суха сприяє ігор, роїння і гніздування, комфортна для крихітних ніжок і позикові маленьких домашніх улюбленців. 
> ОТЛИЧНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО ЗМІСТУ - м'яка і прекрасно вбирає вологу, в порівнянні з традиційними підстилками, не дратує і не інфікує рани. 
> ТРИВАЛЕ ВИКОРИСТАННЯ і ЛЕГКА ПРИБИРАННЯ - завдяки своїм відмінним всмоктує якостям служить довше аналогічних підстилок, не кришиться і не розпадається при намоканні, тримає форму, тому не прилипає до дна, і відповідно, ви витрачаєте набагато менше часу на прибирання житла домашнього улюбленця.
> КОМПАКТНА УПАКОВКА - підстилка спресована в компактну упаковку, яка гарантує зручність і легку транспортування. 

>> Підстилка поглинає рідини В 6 РАЗІВ БІЛЬШЕ власної ваги. 
>> ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ В ОБСЯЗІ В 3 РАЗИ - перед використанням рекомендується попереднє розпушування пресованої підстилки. Обсяг упаковки 4,1 л збільшується в об'ємі до 13,9 л.
>> Приємна текстура і різноманітність яскравих кольорів надихнуть дітей на допомогу в збиранні в клітці.

Загальні рекомендації по використанню підстилок КЛИН / КОЗИ: 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ. 
> Хочемо звернути вашу увагу на те, що унікальна підстилка КЛИН & КОЗИ в упаковці спресованості! Тому, перед тим, як помістити підстилку в клітку, її необхідно розпушити і ви отримаєте, як мінімум, в 3 рази більше пухнастою, легкої і м'якою підстилки для вашого очаровашки. 

СКІЛЬКИ насипати підстилку Clean & Cozy В КЛЕТКУ? 
> Якщо ви хочете, щоб ваш маленький вихованець рив норки і будував ходи, рекомендуємо розмістити на дні клітки підстилку Clean & Cozy шаром, товщиною 5-8 см в залежності від розміру тварини. 
> Якщо ви використовуєте деревне гранульований наповнювач (пелети), рекомендуємо для захисту маленьких лапок гризуна насипати зверху деревних гранул підстилку КЛИН & КОЗИ, шаром, товщиною 2-3 см. У такому випадку ніжні лапки вашого улюбленця будуть під екстразащітой - він буде відчувати себе більш комфортно! Але не зможе рити норки, тому що невелика товщина підстилки Clean & Cozy не дозволить глибоко йому зариватися, а деревні гранули, які знизу підстилки КЛИН & КОЗИ, не пристосовані для роїння. 
> Їли ваш маленький улюбленець вихований і справно користується лотком, ви можете в якості наповнювача в лоток використовувати кварцовий мега вбираючий наповнювач Capsul КАПСУЛ або натуральний вбираючий наповнювач Cat Leader КЕТ ЛІДЕР, а в підстилці КЛИН & КОЗИ він зможе жити, як в повітряному хмарі - зможе гратися, нескінченно проривати ходи або гніздитися, він буде веселий і щасливий. 

ЯК ЧАСТО міняти підстилку Clean & Cozy КЛИН & КОЗИ? 
> М'яка і повітряна підстилка Clean & Cozy добре вбирає вологу і утримує неприємні запахи. Тому, міняти підстилку в клітці необхідно в міру необхідності, а частота прибирання буде залежати від декількох важливих моментів: розміру клітини, кількості вихованця в клітці, розміру гризуна, і, не менш важливо - чи користується ваш маленький вихованець лотком з наповнювачем або справляє всі свої потреби прямо в підстилку.

Спосіб застосування: 
1. Перед використанням добре розпушити підстилку. 
2. Додайте в клітці підстилку шаром товщиною від 2,5 см до 7,5 см. 
3. Міняйте підстилку в клітці 1 раз в тиждень або по мірі необхідності. 
4. Регулярно робіть вологе прибирання клітини. Потім ретельно протирайте клітку чистою сухою серветкою. 
5. Завжди замінюйте підстилку нової. 

ПРИМІТКА: 
Шар підстилки і частота прибирання в клітці залежать від розмірів клітини і кількості тварин в ній. 
Не дотримання гігієнічних умов може призвести до того, що у вихованця виникнуть проблеми з диханням через утворення аміаку в клітці, викликаного сечею.

Характеристики
Животное Все грызуны
Тип наповнювача Целюлозний

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн