Kaytee Clean & Cozy White підстилка для гризунів з целюлози

266.00грн.

Преміальна підстилка Kaytee Clean & Cozy White КЛИН & КОЗИ БІЛА - підходить для використання в якості ультра чистої і ультра білосніжною, м'якою та затишною підстилки кроликам, морським свинкам, хом'якам, щурам, мишам, шиншилам, дегу, тхорів і іншим гризунам.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ  ПРЕМІУМ підстилок Clean & Cozy КЛИН & КОЗИ:

 • Гарантований КОНТРОЛЬ ЗАПАХУ - середовище проживання домашнього улюбленця завжди чиста і свіжа.
 • ВИКЛЮЧНІ вбирає здатність - природне вбирає дію і висока абсорбційна спроможність целюлози допомагають утримувати вихованця і його житло сухим і чистим.
 • Натуральна І БЕЗПЕЧНА - натуральна, не містить ароматичних масел і хімічних компонентів, не токсична при поїданні. Матеріал, з якого виготовлена ​​підстилка Clean & Cozy, відповідає стандартам FDA щодо харчових продуктів.
 • Без пилу - 99,9% не пильна. Чи не буде дратувати дихальні шляхи маленького вихованця.
 • ИДЕАЛЬНАЯ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ - м'яка, пухнаста, тепла і суха сприяє ігор, роїння і гніздування, комфортна для крихітних ніжок і позикові маленьких домашніх улюбленців.
 • ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО ЗМІСТУ - м'яка і прекрасно вбирає вологу, в порівнянні з традиційними підстилками, не дратує і не інфікує рани.
 • ТРИВАЛЕ ВИКОРИСТАННЯ і ЛЕГКА ПРИБИРАННЯ - завдяки своїм відмінним всмоктує якостям служить довше аналогічних підстилок, не кришиться і не розпадається при намоканні, тримає форму, тому не прилипає до дна, і відповідно, ви витрачаєте набагато менше часу на прибирання житла домашнього улюбленця.
 • КОМПАКТНА УПАКОВКА - підстилка спресована в компактну упаковку, яка гарантує зручність і легку транспортування.
 • Підстилка поглинає рідини В 2 РАЗІВ БІЛЬШЕ ніж тирса.
 • ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ В ОБСЯЗІ В 3 РАЗИ - перед використанням рекомендується попереднє розпушування пресованої підстилки. Обсяг упаковок 4,1 л, 8 л, 28,3 л збільшується в обсязі відповідно до 13,9 л, 24,6 л, 96,3 л.
 • Ультра м'яка і ультра чиста підстилка немов пухнасте біле хмара, в якому вихованцеві дуже комфортно і затишно.

Загальні рекомендації  по використанню підстилок КЛИН / КОЗИ:

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що унікальна підстилка КЛИН & КОЗИ в упаковці спресованості! Тому, перед тим, як помістити підстилку в клітку, її необхідно розпушити і ви отримаєте, як мінімум, в 3 рази більше пухнастою, легкої і м'якою підстилки для вашого очаровашки.

СКІЛЬКИ насипати  підстилку Clean & Cozy В КЛЕТКУ?

Якщо ви хочете, щоб ваш маленький вихованець рив норки і будував ходи, рекомендуємо розмістити на дні клітки підстилку Clean & Cozy шаром, товщиною 5-8 см в залежності від розміру тварини.

Якщо ви використовуєте деревне гранульований наповнювач (пелети), рекомендуємо для захисту маленьких лапок гризуна насипати зверху деревних гранул підстилку КЛИН & КОЗИ, шаром, товщиною 2-3 см. У такому випадку ніжні лапки вашого улюбленця будуть під екстразащітой - він буде відчувати себе більш комфортно! Але не зможе рити норки, тому що невелика товщина підстилки Clean & Cozy не дозволить глибоко йому зариватися, а деревні гранули, які знизу підстилки КЛИН & КОЗИ, не пристосовані для роїння.

Якщо ваш маленький улюбленець вихований і справно користується лотком, ви можете в якості наповнювача в лоток використовувати кварцовий мега вбираючий наповнювач Capsul КАПСУЛ або натуральний вбираючий наповнювач Cat Leader КЕТ ЛІДЕР, а в підстилці КЛИН & КОЗИ він зможе жити, як в повітряному хмарі - зможе гратися, нескінченно проривати ходи або гніздитися, він буде веселий і щасливий.

ЯК ЧАСТО МІНЯТИ  підстилки Clean & Cozy КЛИН & КОЗИ?

М'яка і повітряна підстилка Clean & Cozy добре вбирає вологу і утримує неприємні запахи. Тому, міняти підстилку в клітці необхідно в міру необхідності, а частота прибирання буде залежати від декількох важливих моментів: розміру клітини, кількості вихованців в клітці, розміру гризуна, і, не менш важливо - чи користується ваш маленький вихованець лотком з наповнювачем або справляє всі свої потреби прямо в підстилку.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1. Перед використанням добре розпушити підстилку.

2. Додайте в клітці підстилку шаром товщиною від 2,5 см до 7,5 см.

3. Міняйте підстилку в клітці 1 раз в тиждень або по мірі необхідності.

4. Регулярно робіть вологе прибирання клітини. Потім ретельно протирайте клітку чистою сухою серветкою.

5. Завжди замінюйте підстилку нової.

ПРИМІТКА:

Шар підстилки і частота прибирання в клітці залежать від розмірів клітини і кількості тварин в ній.

Не дотримання гігієнічних умов може призвести до того, що у вихованця у вас виникли проблеми

Характеристики
Тип наповнювача Вбираючий;Целюлозний;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн