НОВОСТИ
ЧИ ПОТРІБЕН ВИХОВАНЦЕВІ ОДЯГ?

ЧИ ПОТРІБЕН ВИХОВАНЦЕВІ ОДЯГ?

21.05.2020

ЧИ ПОТРІБЕН ВИХОВАНЦЕВІ ОДЯГ?Це питання може виникнути у кожного власника чотириногого друга. Не завжди правильнооцінюється призначення гардероба для вихованців. Дивлячись у слід виляє хвостиком в спідниці,деякі думають, що це просто комічні примхи або просто примха! А може, це все-такитурбота і необхідність?Одяг для тварин не тільки стиль, а й часто обов'язковий аксесуар. У похмурі,дощові дні кос..

ДОГЛЯД ЗА ДОМАШНІМИ ВИХОВАНЦЯМИ. ОСНОВИ ПО ДОГЛЯДУ

ДОГЛЯД ЗА ДОМАШНІМИ ВИХОВАНЦЯМИ. ОСНОВИ ПО ДОГЛЯДУ

21.05.2020

Догляд за домашніми вихованцями. ОСНОВИ ПО ДОГЛЯДУОтже, на додаток теми про догляд за нашими домашніми улюбленцями, не можна не приділити уваги предметів першої необхідності, які завжди повинні бути під рукою у власників домашніх тварин.В першу чергу, - це шампунь! Відштовхуючись від бажаного результату, кожен вибирає підходящий засіб. Це може бути звичайний гігієнічний шампунь, а також з кондиціо..

ГРУМІНГ. ЩО ЦЕ ТАКЕ, І ДЛЯ ЧОГО ВІН ІСНУЄ?

ГРУМІНГ. ЩО ЦЕ ТАКЕ, І ДЛЯ ЧОГО ВІН ІСНУЄ?

21.05.2020

ГРУМІНГ. ЩО ЦЕ ТАКЕ, І ДЛЯ ЧОГО ВІН ІСНУЄ?Грумінг !!!!Що ж це таке ?! Це незрозуміле слово для більшості новачків, завівши в недавньому часі собачкою або кішечкою.І хто ж ця людина вважає себе грумером ?! І чи потрібен він взагалі ?!))Звичайною мовою, грумінг - це косметичний догляд за гігієною шерсті тварин. А грумер - це перукар-стиліст для Ваших улюблених вихованців!І що ж робить цей чудо людин..

ТОП-10 найбільш РОЗУМНИХ ПОРІД СОБАК, ЯКІ легко піддаються дресируванню

ТОП-10 найбільш РОЗУМНИХ ПОРІД СОБАК, ЯКІ легко піддаються дресируванню

18.05.2020

10. Австралійська пастуша собакаНа десятому місці - австралійська пастуша собака. Ця порода дуже доброзичлива до людей, але вимагає великого простору для життя і багато фізичної активності (мінімум три години на день). З цієї причини австралійські пастуші собаки погано підходять для життя в чотирьох стінах. Шерсть у цих собак коротка і не вимагає спеціального догляду.9. РотвейлерРотвейлер - це дуж..

ЗАСОБИ БОРОТЬБИ З БЛОХАМИ ТА КЛІЩАМИ.

ЗАСОБИ БОРОТЬБИ З БЛОХАМИ ТА КЛІЩАМИ.

18.05.2020

  З настанням весни природа оживає, все радіють можливості багато гуляти і проводити час на свіжому повітрі, собаки годинами радісно граються на галявинах, а коти з нетерпінням чекають можливості пополювати за метеликами і мухами. Але з приходом тепла, стає актуальною серйозна проблема - блохи, кліщі та інші паразити, які так само з нетерпінням чекають весни, щоб, нарешті, вгамувати свій голо..

ВІТАМІНИ І ДОБАВКИ У РАЦІОНІ ДОМАШНІХ ТВАРИН.

ВІТАМІНИ І ДОБАВКИ У РАЦІОНІ ДОМАШНІХ ТВАРИН.

07.05.2020

Вітаміни та добавки в раціоні домашніх тварин. Напевно, багато хто не раз задавалися питанням, чи потрібно давати тварині вітаміни. Відповідь однозначна - так! І давайте розберемося, чому.Промисловий корм, навіть найякісніший і збалансований, не завжди здатний заповнити повноцінну потреба собаки або кішки у вітамінах, мінералах і мікроелементах, тому що ця потреба індивідуальна для кожного ви..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)