8in1 Nature's Miracle Advanced Formula Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для кішок аерозоль-піна, 518 мл
309.00грн.
Знищувач плям і запахів з посиленою формулою для кішок в формі аерозоль-піни від Nature's Miracle розроблений для видалення важко виводяться забруднень на килимах, пледах, меблів, тканинах і інших поверхнях. Засіб усуває всі органічні плями і запахи, в т. Ч. Від фекалій, блювоти, сечі, жиру, бруду і т.п. Піна проникає глибоко в ворс поверхні, щоб ефективно видалити навіть в'їдаються плями і запахи, залишені кішкою.

склад:

Деіонізорованная вода, неіонний етоксілати спирту, триполіфосфат натрію, сульфат натрію ксилолу, лимонна кислота, безводний ізопропіловий спирт 99%, суміш бактеріальних спор, поглинач запахів Flexisorb OD-100, ароматизатор.

Інструкція по застосуванню:

Використовуйте засіб для чищення килимів, підлоги, меблів, одягу, клітин, туалетів, спальних місць тварин та інших поверхонь. Не наносіть піну на шкіряні, замшеві, шовкові і вовняні вироби.

Перед використанням:

протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці;
використовуйте в вихідної концентрації, не розводити;
завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити;
перед застосуванням добре струснути.
Для видалення плям і усунення запахів видаліть залишки рідини і бруд, рясно нанесіть піну на забруднену поверхню так, щоб вона повністю її покрила. Чи не витирайте піну. Дозвольте обробленої області самостійно висохнути протягом 24 годин. Для видалення запахів піна повинна проникнути на всю глибину джерела запаху, тому просочіть ВСЕ шари тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами. Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання.

Для повного усунення запаху на меблях і килимах може знадобитися до 2-х тижнів. Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку і залиште піну на 24 години.
Характеристики
Тип використання Піна
Вид Видалення Плям/запаху

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн