8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Eliminator Уничтожитель плям і запахів з посиленою формулою для кішок, лимон, 946 мл
430.00грн.
Знищувач плям і запахів з посиленою формулою для кішок Nature`s Miracle справляється з самими стійкими забрудненнями, в тому числі з в'їдаються і важко виведеними. Спеціальна формула з біо-ензимами і активним киснем усуває найскладніші органічні плями і запахи, включаючи глибокі забруднення від трави, сигарет, корми, сечі, фекалій, крові і т. П. Можливості формули цього знищувач плям і запахів робить його найефективнішим продуктом в лінійці. Засіб може використовуватися для усунення плям і запахів, залишених кішками та іншими тваринами на килимах, тканинах, твердих поверхнях, переноска і спальних місцях тварини.

склад:

Вода, сурфактанти, ізопропіловий спирт, комплекс Біоензими, ароматизатор, консервант, нейтралізатор запаху.

Інструкція по застосуванню:

Використовуйте засіб для чищення килимів, підлоги, меблів, одягу, клітин, туалетів, спальних місць тварин та інших поверхонь.

Перед використанням:

протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці;
використовуйте в вихідної концентрації, не розводити;
завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити;
перед застосуванням добре струснути.
Для видалення плям і усунення запахів видаліть залишки рідини і бруд, рясно нанесіть засіб на забруднену поверхню, почекайте 10 хвилин і витріть серветкою. Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку, залиште засіб на 1 годину і витріть поверхню серветкою. Для усунення стійких запахів просочіть всі верстви тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами.

Для повного усунення запаху на меблях і килимах може знадобитися до 2-х тижнів. Для застарілих запахів на тканинах покладіть на 1-2 години на оброблену поверхню вологий рушник, це посилить дію біо-ензимів.
Характеристики
Тип використання Спрей
Вид Видалення Плям

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн