8in1 Nature's Miracle Stain & Odor Remover Універсальний знищувач плям і запахів для кішок, 473 мл
196.00грн.
Універсальний знищувач плям і запахів для кішок Nature`s Miracle - ідеальне рішення для будь-яких забруднень, залишених тваринами. Плями і запахи від трави, бруду, блювоти, сечі, фекалій і крові - не проблема для біо-ензимної формули Nature's Miracle. Універсальний знищувач плям і запахів ефективно усуває всі органічні плями і запахи, залишаючи легкий аромат чистоти. Засіб можна використовувати на килимах, твердих поверхнях, тканинах, на переноска і спальних місцях тварини, воно ідеально для плям і запахів, залишених собаками та іншими тваринами. Оновлена ​​формула ще ефективніше справляється навіть з в'їдаються запахами.

склад:

Вода, комплекс Біоензими, ізопропіловий спирт, сурфактанти, цитрусовий ароматизатор, нейтралізатор запаху, консервант.

Інструкція по застосуванню:

Використовуйте засіб для чищення килимів, підлоги, меблів, одягу, клітин, туалетів, спальних місць тварин та інших поверхонь.

Перед використанням:

протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці;
використовуйте в вихідної концентрації, не розводити;
завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити;
перед застосуванням добре струснути.
Для видалення плям і усунення запахів видаліть залишки рідини і бруд, рясно нанесіть засіб на забруднену поверхню, почекайте 10 хвилин і витріть серветкою. Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання. Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку, залиште засіб на 1 годину і витріть поверхню серветкою. Для усунення стійких запахів просочіть всі верстви тканини, оббивки меблів і обробіть місце під килимами.

Для повного усунення запаху на меблях і килимах може знадобитися до 2-х тижнів. Для застарілих запахів на тканинах покладіть на 1-2 години на оброблену поверхню вологий рушник, це посилить дію біо-ензимів.
Характеристики
Тип використання Рідина
Вид Видалення Плям

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн