8in1 Pet Block Спрей-відлякувач для кішок 236 мл
241.00грн.

Засіб відлякують для кішок NATURE'S MIRACLE спеціально розроблено для того, щоб не пускати вихованця на заборонену територію будинку і на вулиці. Концентрована формула тривалої дії містить натуральні репеленти, запах яких інстинктивно не подобається кішкам, і вони вважають за краще обходити його стороною. Спрей змушує ваших улюбленців триматися подалі від обробленої області і однаково добре працює в приміщенні і на вулиці. При правильному використанні безпечний для людей і тварин.
ВИКОРИСТАННЯ В ПРИМІЩЕННІ:


1). Перед застосуванням добре струснути.


2). Якщо передбачається використання на тканини, обов'язково протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітною області. Витріть тканиною. Не використовуйте, якщо колір змінився. В цьому випадку нанесіть спрей на шматочок тканини, почекайте, поки він висохне, і покладіть на предмет, до якого не хочете пускати тварина.


3). Використовуйте засіб в тих місцях, куди Ви не хочете пускати свого вихованця - ліжко, меблі, килими. Наносите спрей щодня або в міру необхідності до усунення небажаної звички. Для кращого результату поєднуйте разом з виховними заходами. Заохочуйте кішку за правильну поведінку.
ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІ:


1). Перед застосуванням добре струснути.


2). Приберіть з оброблюваної області все фекалії тварини.


3). Потім, щоб не пускати кішку на небажану територію, розпорошите спрей у підстав дерев, чагарників і на траву. Не розпилюйте на листя дерев, квіти та декоративні рослини.


4). Наносите спрей щодня або в міру необхідності до усунення небажаної звички. Для кращого результату поєднуйте разом з виховними заходами. Заохочуйте кішку за правильну поведінку.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн