8in1 Уничтожитель плям і запахів для всіх видів підлог, 709мл
344.00грн.

Знищувач плям і запахів для всіх видів підлог NATURE'S MIRACLE® спеціально розроблений для безпечного видалення з твердих поверхонь плям і запахів від фекалій, сечі, жиру, блювоти та інших свіжих і в'їдаються органічних забруднень за рахунок біо-ензимної чистить формули. Завдяки спеціальній технології Finish-Protect, засіб здійснює глибоке очищення, захищаючи при цьому покриття підлоги, будь то дерево, керамічна плитка, вініл або лінолеум. Знищувач плям і запахів для всіх видів підлог можна також використовувати на твердих поверхнях, переноска, спальних місцях тварин і в котячих туалетах. Засіб ідеально справляється з плямами і запахами, залишеними собаками, кішками та іншими тваринами.


Як працює:

Завдяки своїй біо-ензимної формулою Уничтожитель плям і запахів для всіх видів підлог Nature's Miracle швидко знаходить джерело забруднення, проникає в нього і повністю знищує плями і неприємні запахи. Для досягнення найкращих результатів потрібно дозволити знищувач висохнути природним шляхом, т. К. Засобу потрібно проникнути на всю глибину забруднення.


1). Перед застосуванням добре струсіть. 2). Видаліть зайву вологість і бруд. 3). Перед використанням протестуйте засіб на непомітній області. Витріть поверхню тканиною. Не використовуйте засіб, якщо покриття підлоги пошкодилося. 4). Завжди використовуйте Уничтожитель плям і запахів для всіх видів підлог в вихідної концентрації. 5). Нанесіть засіб на оброблювану поверхню, витріть. При необхідності повторити. 6). Не потребує змивання.

НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА СИЛЬНО забруднених, негерметизовані підлогах.

Характеристики
Тип використання Спрей
Вид Видалення Плям

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн