GimCat Cotton Blossom дезодарант для котячого туалету 700 гр
291.00грн.

GimCat (Джімкет) Biokat's Deo Pearls Cotton Blossom Дезодорант для котячого туалету


За допомогою Део Перлс Аромат бавовни ви можете освіжати котячий туалет на свій розсуд так часто, як забажаєте. Запрошуємо в чарівний світ запахів, де ви зможете відчути чарівний дотик і гармонійне поєднання аромату квітки бавовни і м'якою нотки жасмину.

Аромат бавовни, немов легкий подих вітерця, кожен день приносить у ваш будинок повітряно-легкий запах свежевистіранного білизни. Запах Део Перлс Аромат бавовни відрізняється своєю формулою захисту аромату AromaProtect Formula ™. Ця формула надійно ізолює неприємні запахи і вивільняє ароматний запах квітки бавовни. Формула захисту аромату AromaProtect Formula ™, розроблена нашими фахівцями з виробництва засобів котячої гігієни Biokat's, забезпечує тривалий захист від неприємного запаху! Крім того, Део Перлс Аромат бавовни сприяє утворенню міцних грудочок і дозволяє довше використовувати звичайний наповнювач для котячого туалету.

Рекомендоване дозування: підберіть кількість продукту на свій розсуд і рівномірно розподіліть його по поверхні наповнювача. Утилізувати наповнювач слід з побутовими відходами або в контейнер з біосміття (з дотриманням місцевих приписів).

Склад: 100% натуральна глина

Рекомендоване дозування:

в залежності від бажаної інтенсивності запаху підберіть кількість продукту і рівномірно розподіліть його по поверхні наповнювача.

Вага: 700г

Вироблено в Німеччині

Характеристики
Тип наповнювача Дезодорант

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн