Schesir ТУНЕЦЬ З МАНГО (Tuna Mango) в бульйоні для кішок, банка

57.00грн.

Консервы для котов Шезир Тунец с Манго – отличный способ разнообразить рацион вашего питомца великолепным рыбным блюдом, на 100% состоящим из натуральных ингредиентов. В каждой банке консервов Шезир – только лучшие кусочки тунца в прозрачном бульоне, приготовленные на пару и обработанные вручную, а также мелкие кубики мякоти спелого манго и небольшая россыпь жемчужного риса. Экзотическое угощение для вашего любимца, которого он всегда будет ждать с нетерпением. В рецепте нет соли, ароматизаторов, красителей и консервантов.

Консерви для котів Шезір Тунець з Манго – відмінний спосіб урізноманітнити раціон вашого вихованця чудовою рибною стравою, що на 100% складається з натуральних інгредієнтів. У кожній банці консервів Шезир – лише найкращі шматочки тунця в прозорому бульйоні, приготовлені на пару та оброблені вручну, а також дрібні кубики м'якоті стиглого манго та невеликий розсип перлинного рису. Екзотичне частування для вашого улюбленця, якого він завжди чекатиме з нетерпінням. У рецепті немає солі, ароматизаторів, барвників та консервантів.

Ваш вихованець оцінить преміум якість цього вологого корму, який може використовуватися як чудова добавка до основного раціону кота. Консерви рекомендуються для дорослих котів усіх порід віком від 1 року та старше.

ІНГРЕДІЄНТИ: тунець – 45%, манго – 4%, рис – 2%.

АНАЛІЗ СКЛАДУ: протеїн – 11%, жир – 0,6%, клітковина – 0,2%, зола – 0,6%, вологість – 84%.

НОРМИ ГОДУВАННЯ

Добова норма годівлі для котів від 1 року і старше – до 2-х банок консервів у поєднанні з сухим повнорационным або вологим кормом.

Для котів вагою:

- 3-4 кг - 1 банк на день;

- 5-7 кг - 1,5 банки на день;

- 8 кг і більше - 2 банки на день.

Подавати за кімнатної температури. Відкрита банка корму зберігається лише у холодильнику трохи більше 48 годин. Ваш кіт завжди повинен мати доступ до свіжої питної води.

Характеристики
Тип корму Вологий
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Смак Тунець

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн