Schesir ТУНЕЦЬ З ОКУНЕМ (Tuna Seabass) в желе для кішок, пауч

53.00грн.

Консерви для котів Шезир Тунець з Морським Окунем – відмінний спосіб урізноманітнити раціон вашого вихованця чудовою рибною стравою з високим гастрономічним статусом, що на 100% складається з натуральних інгредієнтів. У кожному павуку вологого корму Шезір Тунець з Морським Окунем – лише найкращі шматочки філе риби у найніжнішому прозорому желі, приготовлені на пару та оброблені вручну. Невелике вкраплення вареного рису допомагає збалансувати споживання білка і є додатковим джерелом клітковини.

Ваш вихованець оцінить преміум якість цього вологого корму, який може використовуватися як чудова добавка до основного раціону кота. Консерви рекомендуються для дорослих котів усіх порід віком від 1 року та старше.

ІНГРЕДІЄНТИ: тунець – 57%, морський окунь – 5%, рис – 1,5%.

АНАЛІЗ СКЛАДУ: протеїн – 13%, жир – 1%, клітковина – 1%, зола – 2%, вологість – 83%.

НОРМИ ГОДУВАННЯ

Добова норма годівлі для котів від 1 року і старше – до 2-х павуків вологого корму у поєднанні з повнораційним сухим або вологим кормом.

Для котів вагою:

- 3-4 кг - 1 пауч на день;

- 5-7 кг - 1,5 павуч на день;

- 8 кг і більше - 2 пауки на день.

Подавати за кімнатної температури. Відкрита упаковка корму зберігається лише у холодильнику трохи більше 48 годин. Ваш кіт завжди повинен мати доступ до свіжої питної води.

Характеристики
Тип корму Вологий
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Смак Риба

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн