8in1 Nature's Miracle Spraying Stain & Odor Remover Спрей для кішок Антігадін, 709 мл
392.00грн.
8in1 Nature's Miracle Spraying Stain & Odor Remover Спрей для кішок Антігадін, 709 мл

Засіб "Антігадін" для кішок від Nature`s Miracle - кращий вибір, якщо ви бажаєте видалити плями і запахи і одночасно запобігти повторним мітки. Наші вихованці часто мітять область, на яку колись «сходили в туалет», через що залишився запаху або за звичкою. Формула даного засобу допомагає запобігти подібну поведінку, поєднуючи технологію видалення плям і запахів і безпечні відлякують компоненти. Біоензими в складі кошти нейтралізують запах сечі і фекалій, що стимулюють кішку мітити поверхню. У той же час олії лимона і кориці, будучи природними репелентами, роблять оброблене місце неприємним для кішки, попереджаючи повторні мітки. Аромат кошти не дратує чутливі рецептори вашого вихованця, а діє на інстинктивної ворожості тварин до запахів лимона і кориці.

склад:

Натріюлаурилсульфат 1,5%, олія кориці 0,12%, масло лімонграсса 0,12%; вода, бензоат натрію, лимонна кислота.

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Використовуйте в вихідної концентрації, не розводьте. Завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити.

Перед застосуванням добре струснути. Для запобігання повторних міток ретельно замочіть забруднений область. Зачекайте 5 хвилин і промокніть поверхню серветкою. У деяких випадках може знадобитися повторна обробка. Для видалення плям і усунення неприємних запахів видаліть залишки рідини і забруднення, рясно нанесіть засіб на забруднену поверхню, залиште на 5 хвилин і витріть серветкою.

Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання, але не менше 2-х годин.

Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку, залиште засіб на 1 годину і витріть поверхню серветкою. Для усунення стійких запахів просочіть всі верстви тканини і обробіть місце під килимами. Для використання при пранні просочіть забруднену область засобом, а потім виперіть тканину, як зазвичай.
Характеристики
Тип використання Спрей
Вид Видалення Плям;Привчання До Туалету

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн