Ever Clean наповнювач для котячих туалетів 10л

821.00грн.

Вибираючи якісний американський наповнювач для котячого туалету Ever Clean, заводчики можуть геть забути про проблему неприємного запаху і забезпечити нормальну гігієну і санітарію лотка.

економічний

Так як Ever Clean зроблений з бентоніту - глини з унікальним поглинаючою здатністю, то однієї упаковки вистачає на строк до 2-х місяців. 1 кг вбирає до 5 літрів рідини, що робить його одним з найекономічніших наповнювачів.

гіпоалергенний

Ever Clean на 99% складається з спеціально обробленої, очищеної і вільної від пилу глини, тому алергічні реакції у людей і кішок спостерігаються дуже рідко.

Підходить для кошенят

Низький вміст пилу, алергенів, відсутність шкідливих речовин і сторонніх запахів робить Ever Clean придатним для застосування для кошенят, а невеликий розмір гранул - всього 0,5-2 мм - дуже зручний для ніжних лапок кошеня.

Запатентована американська технологія

При виробництві наповнювача EVER CLEAN вперше застосовують дві запатентовані технології для максимального контролю над неприємним запахом.

До традиційного антибактеріальній компоненту в оболонці гранул, який не дає розмножуватися бактеріям додали нову розробку - «пастка запаху» - спеціальним чином оброблений активоване вугілля в ядрі гранули. Капсули активованого вугілля захоплюють і утримують неприємний запах усередині себе. Вони входять до складу гранул преміальної глини разом з антибактеріальним компонентом, який знищує бактерії, що викликають неприємний запах.

Наповнювач для найвимогливіших господарів і самих делікатних кішок

Додаткова привабливість даної формули в новому, чистому ароматі, який з'являється при контакті з вологою. Цей наповнювач виправдовує свою назву, завжди зберігаючи свіжість у вашій квартирі.

Унікальна формула і будова гранул дозволяє нейтралізувати найсильніші і неприємні запахи.

Характеристики
Тип наповнювача Грудкується

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн