Brekkies (Бреккіз) Excel Cat Delice Fish з рибою, 20кг
2040.00грн.
Brekkies Cat Delice Fish - хрусткі крокети з тунцем і лососем під ароматним соусом з креветками не залишать байдужим жодного котика. Відмінна формула зі злаками і овочами забезпечують організм усіма необхідними поживними речовинами, даруючи бадьорість, здоров'я і довголіття.
Переваги корму Brekkies Cat Delice Fish:
Мультигранули різноманітних форм і кольорів з натуральним соком моркви, гороху та буряку
В якості наповнювача в корм додані креветки – найбагатше джерело білка, омега жирних кислот, а також потужного антиоксиданту
Таурин з риби і ракоподібних піклується про нормалізацію травлення, виведенню шлаків, поліпшення зору і сердечно-судинної діяльності
Високобілковий склад корму (32%) і при цьому невеликий вміст жирів (11%) допоможуть підтримувати навіть ледачих котів «в формі»
Корм збагачений харчовими волокнами з овочів і дріжджів, що нормалізують роботу кишечнику.

Склад: злаки (10% пшениці), м’ясо і субпродукти тваринного походження, риба та рибні субпродукти (1% дегідратований лосось, 1% дегідратований тунець), екстракти рослинного протеїну, масла і жири (джерело жирних незамінних кислот), овочі (2% дегідратованого гороху, 0,05% дегідратованої моркви), мінерали, молюски та ракоподібні (1% дегідратованої креветки в наповнювачі), 67% подушечки з наповнювачем, 10% наповнювач з креветкою.
Аналітичний склад:
Протеїн – 32%
Жири – 11,2%
Сира клітковина – 2,5%
Сира зола – 7%
Харчові добавки: Вітамін А – 24000 МО; Вітамін D3 – 1600 МО, Вітамін E – 85 мг; Сульфат заліза, моногідрат – 237 мг (Fe – 78 мг); Йодид калію – 1,7 мг (I – 1,3 мг); Сульфат міді, пентагідрат – 30 мг (Cu – 8 мг); Сульфат марганцю, моногідрат: 112 мг (Mn – 37 мг); Сульфат цинку, моногідрат – 220 мг (Zn – 80 мг); Натрію селеніт: 0,2 мг (Se – 0,1 мг), таурин – 800 мг. З натуральними антиоксидантами та барвниками.

Норми годівлі Brekkies Cat Delice Fish
Вага кота Норми годівлі
1-3 кг 25-55 г
3-5 кг 55-80 г
5-8 кг 80-110 г
Добові норми можуть змінюватися в залежності від рівня активності, погодних умов, а також в зв'язку з індивідуальними особливостями тварини. У всіх випадках добова норма регулюється в залежності від віку та фізіологічного стану тварини.
Поруч з кормом завжди повинна знаходитися миска зі свіжою і чистою водою.

Характеристики
Тип корму Основний Раціон;
Вік кішки Дорослі Кішки;
Клас корму Преміум;
Смак Риба;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн