Josera NATURELLE беззерновой корм для стерилізованих кішок з фореллю і сочевицею

118.00грн.

JOSERA Naturelle- беззерновой корм, містить легкозасвоюване м'ясо свійської птиці та м'ясо лосося, з сочевицею, помірний вміст жиру, спеціально для   домашніх і стерилізованих кішок. 

• зі смачною сочевицею і фореллю 
• не містить зернових культур 
• підтримання pH сечі на рівні 6,0-6,5 • знижує ризик виникнення сечокам'яної хвороби 
• профілактика утворення зубного каменю Особливі переваги продукту: Не містить зернових культур. Цей рецепт не містить зернових культур і підходить, як щоденна беззерновая дієта, для кішок схильних до алергій і з чутливою травною системою. Січовий рН 6,0-6,5 (підходить для кастрованих і стерилізованих тварин).
 
Ретельний підбір інгредієнтів і спеціальний рецепт забезпечує ідеальне співвідношення кальцію і фосфору, з знижений рівень магнію. 
Підтримується рН 6,0-6,5 і може знизити ризик утворення калію в сечі. Склад: м'ясо свійської птиці; борошно горохова; Солодка картопля; сушена червона сочевиця - 6,0%; борошно з лосося - 6,0%; жир свійської птиці; картопляний білок; гороховий крохмаль; бурякове волокно; рослинне волокно; мінерали (трифосфат натрію - 0,33%); гідролізований рибний білок; гідролізований тваринний білок; дріжджі; корінь цикорію (природне джерело інуліну).
 
 

Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Беззерновий (Холістик)
Особливі потреби Контроль Ph;Захист Зубов І Ясен;Кастровані І Стерилізовані;Контроль Ваги
Смак Риба

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн