NUTRAM (Нутрам) S1 Sound Balanced Wellness Kitten корм для кошенят

179.00грн.
Він містить необхідний набір амінокислот, які використовуються для побудови білків організму, що є ключем до правильного розвитку кошеня. NUTRAM KITTEN (нутрії Кіттен для кошенят) використовується також для вагітних і годуючих кішок з високими потребами в енергії.
Містить незамінну Омега-3 жирні кислоти ДГК (докозагексаєнову кислоту). Організм кошенят не може синтезувати цю кислоту, яка є важливим компонентом тканин мозку і очей. Тому вона повинна надходити з їжею. ДГК сприяє гарному зору і розвитку стійкої психіки. Високий вміст ДГК в кормі Kitten, забезпечує:
1. Стимуляцію розвитку мозку
2. Здорову шкіру і шерсть
3. Міцну імунну систему
Протягом першого року життя кошенята переживають період бурхливого зростання. Збалансований вміст амінокислот, в тому числі метіоніну і таурину, в кормі сприяє розвитку міцної мускулатури маленького вихованця.
До складу сухого корму для кошенят входить високоякісний антиоксидантний комплекс, що складається з вітаміну Е, бета-каротину, лютеїну і селену. Ці інгредієнти діють спільно, зміцнюючи імунну систему і захищаючи організм від захворювань. Збалансовані Омега-жирні кислоти сприяють зміцненню імунної системи в період зростання.
Подорожник є джерелом розчинних харчових волокон, які регулюють утворення стільця і ​​стимулюють здорову активність кишечника. Його поєднання з волокнами гороху і лляним насінням необхідно для нормальної роботи всього травного тракту кішки.
Цілісний (holistic), корисний, багатий поживними речовинами сухий корм для кошенят, який покращує самопочуття і здоров'я вихованців за принципом «зсередини назовні». Рецептура розроблена на основі Оптимальних Сполучень ™ жиру лососевих риб і насіння льону, джерел Омега-3 жирних кислот, необхідних для підтримки нормального розвитку. Журавлина, природний підкислювач, і насіння селери, ефективний сечогінний, регулюють баланс рідини в організмі. Завдяки їм підтримуються рівень рН і рівень золи в сечі, що сприяє здоров'ю сечостатевої системи.

• Містить м'ясо курки, лосося і зелену сочевицю
• Натуральна клітковина допомагає зробити перехід від материнського молока до корму більш легким
• Жир лососевих риб і насіння льону використовуються як джерело поліненасичених і Омега-3 жирних кислот
• Не містить пшеницю, кукурудзу, картоплю чи сою в будь-якому вигляді

 
Рецептура натурального сухого корму для кошенят S1 Nutram Sound як мінімум відповідає нормам харчування для кішок в період росту, вагітності та лактації, встановленим асоціацією AAFCO.

* Згідно з рекомендаціями Американської асоціації державного контролю за якістю кормів для тварин (AAFCO) не є обов'язковим елементом харчування кішок
Гарантований АНАЛІЗ:
Протеїн (мін.) 32,0%
Жир (хв.) 17,0%
Клітковина (макс.) 3,5%
Вода (макс.) 10,0%
Зола (макс.) 7,5%
Кальцій (хв.) 1,0%
Фосфор (хв.) 0,85%
Омега-3 * (хв.) 0,65%
Омега-6 * (хв.) 2,30%

ЗМІСТ КАЛОРІЙ: ME (розрахункове зміст метаболічної енергії) 3 915 ккал / кг (470 ккал / стакан)

СКЛАД:
Висушене м'ясо курки, м'ясо курки без кісток, висушене м'ясо лосося, вівсяне борошно, коричневий рис, перлова крупа, курячий жир, сочевиця, зелений горошок, люцерна, натуральний ароматизатор курки, жир лососевих риб, яблуко, морква, хлорид холіну, гарбуз, хлористий калій, лляне насіння, гранат, журавлина, корінь цикорію (пребиотик), вітаміни і мінерали (вітамін E, вітамін C, вітамін B3, вітамін A, вітамін B1, вітамін B5, вітамін B6, вітамін B2, бета-каротин, вітамін D3, вітамін B9, вітамін B7, вітамін B12, протеінат цинку, сульфат заліза, оксид цинку, протеінат заліза, сульфат міді, протеінат міді, протеінат марганцю, оксид марганцю, йодат кальцію, селеніт натрію), ламінарія, таурин, клітковина подорожника, юка Шидигера, L-карнітин, шпинат, насіння селери, м'ята перцева, ромашка, куркума, імбир, розмарин сушений
  ВОЗРАСТ В МЕСЯЦАХ
  2-3 4-6
7-10
0.5 кг 30 г - - - -
0.9 кг 60 г 30 г - -
1.8 кг 120 г 60 г 40 г
2.7 кг 200 г 80 г 60 г
4.1 кг - - 120 г 90 г
5.4 кг - - 180 г 120 г

Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Кошенята
Клас корму Беззерновий (Холістик)
Особливі потреби Захист Зубов І Ясен;Чутливе Травлення
Смак Курка;Риба

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн