Pro Plan Aftercare Sterilised Salmon для кастрованих / стерилізованих з лососем

141.00грн. 116.00грн.

Pro Plan Aftercare Sterilised Salmon  Для кастрованих / стерилізованих кішок на основі лосося як основного джерела білка є повнораціонного і збалансоване харчування з високою смаковою привабливістю для здоров'я дорослих кастрованих / стерилізованих кішок

Для підтримки здоров'я стерилізованих кішок.

PRO PLAN® Sterilised поєднує всі основні поживні речовини, включаючи вітаміни A, C і E і жирні кислоти омега-3 і омега-6, в багатій білками, нежирної рецептурою, яка також допомагає забезпечити збалансований рівень pH сечі.

Корм випускається зі смаком індички, лосося або кролика.

  • Містить OPTIRENAL®, унікальну суміш для підтримки здоров'я нирок. OPTIRENAL® - це науково розроблене поєднання інгредієнтів, в тому числі амінокислот, незамінних жирних кислот і антиоксидантів.
  • Підтримує здоров'я сечовидільної системи стерилізованих кішок, які більше схильні до ризику запалення нижніх сечовивідних шляхів , за допомогою збалансованої формули, яка знижує ризик формування каменів в сечовому міхурі.
  • Допомагає підтримувати ідеальну вагу завдяки оптимальному співвідношенню білків, вуглеводів і жирів. Високий вміст білків (41%) і низький вміст жирів (12%).
  • Допомагає запобігти утворенню нальоту і зубного каменю завдяки спеціальному покриттю гранул.

Високий вміст індички
Індичка (20%), кукурудзяне борошно, рис, зневоднений білок птиці, кукурудза, концентрат горохового білка, пшенична клейковина, пшеничне клітковина, яєчний порошок, мінерали, тваринний жир, риб'ячий жир, гідролізат, дріжджі.

Високий вміст лососини
Лососіна (20%), кукурудзяне борошно, рис, зневоднений білок птиці, кукурудза, зневоднений білок тунця, пшеничне клітковина, концентрат горохового білка, пшенична клейковина, яєчний порошок, мінерали, тваринний жир, гідролізат, дріжджі.

З м'ясом кролика
Курка, кукурудзяна мука, рис, зневоднений білок птиці, кукурудза, концентрат горохового білка, пшенична клейковина, пшеничне клітковина, кролятина (4%), мінерали, яєчний порошок, тваринний жир, риб'ячий жир, гідролізат, дріжджі.

Рекомендована кількість корму (г / день):

Вага кішки Кількість корму
 2-4 кг 30-60 г
 4-6 кг 60-90 г
 6-8 кг 90-120 г Розмір порції, необхідної для підтримки ідеального стану тіла, змінюється в залежності від віку, рівня активності і умов життя. Відстежуйте вага Вашої кішки і міняйте кількість корму відповідно.
 

У вихованця завжди повинен бути доступ до чистої, свіжої питної води. Регулярно консультуйтеся з ветеринаром з питань здоров'я своєї кішки.

Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Особливі потреби Контроль Ph;Кастровані І Стерилізовані;Контроль Ваги
Смак Риба

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн