Pro Plan Elegant для чутливої шкіри з лососем

144.00грн. 119.00грн.
Запатентована * рецептура, яка робить благотворний вплив на здоров'я шкіри і стан вовни, що підтверджується результатами наукових досліджень.

PRO PLAN® Elegant  - збалансований корм для кішок, який поєднує всі основні поживні речовини, включаючи вітаміни групи B, вітамін E, цинк, жирні кислоти омега-3 і омега-6 і дієтичну клітковину.

Спеціально для чутливої ​​шкіри.

Номер європейського патенту: EP01213970B1

  • Запобігає утворенню грудок вовни і м'яко проводить волоски через травний тракт за допомогою спеціально підібраної дієтичної клітковини, яка захоплює волоски і просуває їх зі шлунка в кишечник для подальшого виділення.
  • Смак, який подобається кішкам , створений з турботою з високоякісних інгредієнтів, включаючи лососину. Ваша кішка відчує різницю!
  • Блискуча шовковиста шерсть завдяки жирним кислотам омега-3 і омега-6, а також іншим основними поживними речовинами, таким як вітамін E, цинк і мідь.
  • Допомагає зупинити інтенсивне випадання вовни за рахунок високого рівня білків і поживною комбінації вітамінів і мінералів, відомих своїми властивостями, незамінними для підтримки здоров'я шкіри і шерсті.
  • Ідеально для чутливої шкіри за рахунок обмеженої кількості джерел білка.

 склад

Лососіна (16%), кукурудзяне борошно, пшениця, кукурудза, тваринний жир, пшенична клейковина, лососевий білок в порошку, сухої буряковий жом, яєчний порошок, мінерали, сушений корінь цикорію, гідролізат, дріжджі.

Рекомендована кількість корму (г / день):

Вага кішки Кількість корму
 2-4 кг 35-65 г
 4-6 кг 65-100 г
 6-8 кг 100-130 г

Розмір порції, необхідної для підтримки ідеального стану тіла, змінюється в залежності від віку, рівня активності і умов життя. Відстежуйте вага Вашої кішки і міняйте кількість корму відповідно.

У вихованця завжди повинен бути доступ до чистої, свіжої питної води. Регулярно консультуйтеся з ветеринаром з питань здоров'я своєї кішки.

Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Особливі потреби Виведення Шерсті;Контроль Ph;Шкіра І Шерсть
Смак Риба

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн