Royal Canin Persian Adult корм для дорослих кішок персидської породи

134.00грн.

Маючи велику кількість шерсті, унікальну за своєю красою і здатну мати до 300 відтінків, перські коти є найвідомішою породою в світі. Крім неповторної зовнішності, вони відрізняються благородним, ласкавим і безтурботним характером. Це незворушні аристократи котячого племені. У перських котів шерсть довша, ніж у котів інших порід - на «комірі» може досягати в довжину 20 см. До того ж вона дуже густа, і якщо скласти в одну лінію всі волоски з одного кота, то довжина складе більше 330 км. Персидські коти виключно домашні і малоактивні. Вони до 30 годин в тиждень доглядають за своєю шовковистою шерстю, яку іноді проковтують, вилизуючи себе. Цей факт викликає утворення шерстяних ковтунів у травному тракті. Специфіка сечовидільної системи котів перської породи робить їх більш схильними до сечокам'яної хвороби (утворення сечових каменів оксалатного типу) у порівнянні з іншими породами. Сильно укорочений ніс і характерна мордочка перських котів змушують їх захоплювати їжу нижньою поверхнею язика, через що вони повільно їдять і погано пережовують їжу.

Спеціально розроблений з урахуванням потреб котів персидської породи в поживних речовинах.

Комплекс Beauty Shine, що міститься в кормі, підкреслює красу довгої і густої шерсті перських котів, зменшує подразнення шкіри, підсилює її бар'єрну функцію і робить шерсть більш інтенсивно забарвленою, м'якою і блискучою.

Ексклюзивна комбінація волокон клітковини в кормі допомагає обмежити скупчення ковтунів шерсті в шлунково-кишковому тракті і сприяє їх природному виведенню з організму котів.

Завдяки унікальному комплексу речовин: фруктоолігосахаридам, маннанолігосахаридам, комплексу антиоксидантів спільної дії, що містить лютеїн, таурин і вітаміни С і Е, забезпечується висока засвоюваність їжі

Крокети Almond спеціально створені з урахуванням особливостей захоплення їжі, характерних для унікальної форми щелеп перських котів.

Висушене м'ясо птиці, тваринні жири, рис, ізолят рослинних білків *, кукурудзяне борошно, рослинна клітковина, гідролізат білків тваринного походження, кукурудзяний глютен, пшеничне борошно, кукурудза, дріжджі і побічні продукти бродіння, мінеральні речовини, жом цикорію, риб'ячий жир, оболонки і насіння подорожника (1%), соєва олія, фруктоолігосахариди, гідролізат дріжджів (джерело мaннанових олігосахаридів), олія огірочника аптечного, екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну). * L.I.P. (Low Indigestible Protein) - білки, відібрані за принципом максимальної засвоюваності.

сирий протеїн - 30%;

сирий жир - 22%;

сира зола - 7,4%;

сира клітковина - 4,7%;

кальцій - 1%;

фосфор - 0,81%;

омега-6 - 4,84%;

омега-3 - 1,1%.


Вага кота, кг    Знижена активність Помірна активність Підвищена активність

                                       Надмірна вага Нормальна вага        Недостатня вага

2                                           -                                     31                                37

3                                           -                                  41                              49

4                                          40                                  50                              60

5                                          47                                  59                               -

6                                           53                                  -                               -


Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Особливі потреби Ті, Що Живуть В Приміщенні;Захист Зубов І Ясен;Шкіра І Шерсть;Підтримка Суглобів І Кісток
Смак Курка

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн