Royal Canin Persian Adult корм для дорослих кішок персидської породи

134.00грн.

Маючи велику кількість шерсті, унікальну за своєю красою і здатну мати до 300 відтінків, перські коти є найвідомішою породою в світі. Крім неповторної зовнішності, вони відрізняються благородним, ласкавим і безтурботним характером. Це незворушні аристократи котячого племені. У перських котів шерсть довша, ніж у котів інших порід - на «комірі» може досягати в довжину 20 см. До того ж вона дуже густа, і якщо скласти в одну лінію всі волоски з одного кота, то довжина складе більше 330 км. Персидські коти виключно домашні і малоактивні. Вони до 30 годин в тиждень доглядають за своєю шовковистою шерстю, яку іноді проковтують, вилизуючи себе. Цей факт викликає утворення шерстяних ковтунів у травному тракті. Специфіка сечовидільної системи котів перської породи робить їх більш схильними до сечокам'яної хвороби (утворення сечових каменів оксалатного типу) у порівнянні з іншими породами. Сильно укорочений ніс і характерна мордочка перських котів змушують їх захоплювати їжу нижньою поверхнею язика, через що вони повільно їдять і погано пережовують їжу.

Спеціально розроблений з урахуванням потреб котів персидської породи в поживних речовинах.

Комплекс Beauty Shine, що міститься в кормі, підкреслює красу довгої і густої шерсті перських котів, зменшує подразнення шкіри, підсилює її бар'єрну функцію і робить шерсть більш інтенсивно забарвленою, м'якою і блискучою.

Ексклюзивна комбінація волокон клітковини в кормі допомагає обмежити скупчення ковтунів шерсті в шлунково-кишковому тракті і сприяє їх природному виведенню з організму котів.

Завдяки унікальному комплексу речовин: фруктоолігосахаридам, маннанолігосахаридам, комплексу антиоксидантів спільної дії, що містить лютеїн, таурин і вітаміни С і Е, забезпечується висока засвоюваність їжі

Крокети Almond спеціально створені з урахуванням особливостей захоплення їжі, характерних для унікальної форми щелеп перських котів.

Висушене м'ясо птиці, тваринні жири, рис, ізолят рослинних білків *, кукурудзяне борошно, рослинна клітковина, гідролізат білків тваринного походження, кукурудзяний глютен, пшеничне борошно, кукурудза, дріжджі і побічні продукти бродіння, мінеральні речовини, жом цикорію, риб'ячий жир, оболонки і насіння подорожника (1%), соєва олія, фруктоолігосахариди, гідролізат дріжджів (джерело мaннанових олігосахаридів), олія огірочника аптечного, екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну). * L.I.P. (Low Indigestible Protein) - білки, відібрані за принципом максимальної засвоюваності.

сирий протеїн - 30%;

сирий жир - 22%;

сира зола - 7,4%;

сира клітковина - 4,7%;

кальцій - 1%;

фосфор - 0,81%;

омега-6 - 4,84%;

омега-3 - 1,1%.


Вага кота, кг    Знижена активність Помірна активність Підвищена активність

                                       Надмірна вага Нормальна вага        Недостатня вага

2                                           -                                     31                                37

3                                           -                                  41                              49

4                                          40                                  50                              60

5                                          47                                  59                               -

6                                           53                                  -                               -


Характеристики
Тип корму Сухий Корм
Вік кішки Дорослі Кішки
Клас корму Супер-Преміум
Особливі потреби Ті, Що Живуть В Приміщенні;Захист Зубов І Ясен;Шкіра І Шерсть;Підтримка Суглобів І Кісток
Смак Курка

Ще не було питань.

Royal Canin Persian Adult корм для дорослих кішок персидської породи, 2552004, ROYAL CANIN

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн