Apicenna ФУНГИН ФОРТЕ засіб для лікування грибкових захворювань шкіри у собак та кішок

83.00грн.

Фунгин Форте  - засіб для лікування грибкових захворювань шкіри, екземи грибкової етіології і себорейний дерматитів у собак і кішок.

Діючі речовини:  тербінафін, тіабендазол, метронідазол, лідокаїн, дексаметазон.

Особливості препарату:

Виражену антимікробну дію, що руйнує стінку клітини гриба, що порушує процес поділу ядра і гальмує його репродуктивну здатність, ефективне навіть у важких випадках зараження грибком.

Антибактеріальну дію за рахунок метронідазолу.

Ефективне знеболюючий засіб, швидке зняття запалень і набряків, загоєння расчесов.

склад: 

В якості діючих речовин фунгин містить: тербінафіну гідрохлорид - 10 мг / мл, тіабендазол - 10 мг / мл, метронідазол - 10 мг / мл, лідокаїну гідрохлорид - 50 мг / мл, дексаметазон натрію фосфат - 1 мг / мл, допоміжні речовини до 1 мл. 

Застосування і дозування: 
фунгин наносять тонким шаром за допомогою ватно-марлевого тампона, а також розпорошуючи або завдаючи безпосередньо на шкіру з флакона - крапельниці, злегка втираючи в уражені місця від периферії до центру з захопленням до 1 см прикордонної здорової шкіри. 

Обробки проводять один - два рази на добу до клінічного одужання, але не більше 15 днів, яке підтверджують мікроскопічними дослідженнями соскобов шкіри. 

Для запобігання злизування лікарського препарату тваринам надягають намордник, комір або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 15 - 20 хвилин після обробки. 

Важливо пам'ятати: 
Не підлягають обробці хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, які годують і вагітні самки, а також цуценята і кошенята молодше 4-тижневого віку.

Характеристики
Особливі потреби Шкіра І Шерсть
Показання Захворювання Шкіри
Тип використання Рідина

Ще не було питань.

Ви дивилися

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн