ApicennaСТОП ЗУД суспензія для лікування захворювань шкіри у кішок, 10 мл
135.00грн.

Apicenna СТОП ЗУД суспензія для лікування захворювань шкіри у кішок

Лікарська форма:
Суспензія для орального застосування.

Склад і форма випуску:
В 1 мл: триамцинолон - 1 мг, піридоксину гідрохлорид - 2 мг, рибофлавін - 4 мг, нікотинамід - 10 мг, метіонін - 20 мг, кислота бурштинова - 2 мг, допоміжні речовини до 1 мл.

Препарат випускається в полімерних флаконах:
- для кішок - 10 мл,
- для собак - 15 мл,
з кришкою, що загвинчується з контролем розкриття в картонній пачці разом з шприцом-дозатором та інструкцією із застосування.

Фармакотерапевтична група:
Стоп-свербіння суспензія відноситься до комбінованих протизапальну лікарських препаратів.

Фармакологічні властивості:
Що входить до складу препарату полькортолон є синтетичним глюкокортикоїдів, має виражену протизапальну і десенсибілізуючу дію. Механізм його дії полягає в блокуванні вивільнення еозинофілами медіаторів запалення, у тому числі простагландинів, які потенціюють запальний процес, стимуляції біосинтезу ліпокартінов, що мають протинабрякову активність, зменшенні кількості огрядних клітин, що виробляють гіалуронову кислоту, зниження проникності капілярів.

Вітаміни групи В (РР, В6, В2), бурштинова кислота і метіонін покращують обмін речовин, прискорюють регенерацію тканин, сприяють відновленню функціонального стану шкірного покриву.

Стоп-свербіння суспензія за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76).

Показання до застосування:
Стоп-свербіння суспензію призначають собакам і кішкам для лікування запальних і алергічних захворювань шкіри (кропив'янка, атопічний дерматит, екземи, дифузний нейродерміт, розчухи, алопеції, інфіковані дерматити, реакції на укуси комах).

Протипоказання:
Протипоказанням до застосування Стоп-свербіння суспензії є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), вірусні захворювання і діабет.

Не рекомендується без консультації з лікуючим ветеринарним лікарем застосовувати препарат вагітним і лактуючим самкам.

Рекомендації щодо застосування:
Стоп-свербіння суспензію вводять тваринам перорально в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово за допомогою шприца-дозатора 1 раз на добу, в наступних добових дозах:

 Вага тварини, кгДобова норма, мл / тварину
собакидо 100,5
10 - 201,0
20 - 301,5
30 - 402,0
більше 402,0
кішки1 - 30,25
3 і більше0,5

Побічні ефекти:
При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У окремих тварин при підвищеній індивідуальній чутливості, можливе пригнічення, слинотеча, розлади шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосування препарату припиняють і при необхідності призначають симптоматичні засоби. При першому застосуванні препарату в окремих випадках у тварини спостерігається швидко проходить гіперсалівація.

Передозування:
При значному передозуванні у тварини можливе пригнічення і блювота.

Особливі вказівки:
Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
Стоп-свербіння суспензія сумісна з іншими лікарськими засобами та кормовими добавками для собак.

Умо зберігання:
У закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.

Код товару:
870824 - Api-San СТОП СВЕРБЛЯЧКА суспензія для лікування захворювань шкіри у кішок (10 мл)

Характеристики
Особливі потреби Шкіра І Шерсть
Показання Захворювання Шкіри
Тип використання Суспензія

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн