Canina (Канина) Petvital Derm Liquid Петвіталь Дерм-Ликвид - тонік для проблемної шкіри і шерсті 25 мл
651.00грн.

Canina (Канина) Petvital Derm Liquid Петвіталь Дерм-Ликвид - тонік для проблемної шкіри і шерсті 25 мл

Препарат на основі масла енотери в краплях. Служить для забезпечення добової потреби в поліненасичених жирних кислотах.

Поліненасичені жирні кислоти складають зі специфічними вітамінами і мікроелементами високоактивну комбінацію речовин.

Вона активує обмін речовин в клітинах шкіри і сприяє функціонуванню таких похідних шкіри як шерсть і шкірні залози.

Зміст вітамінів в 1 л Дерм-Ликвид:

Е 141,288 мг

Декспаyтенол (Dexpanthenol) 463 мг

Біотин (Н) 139 мкг

Лінолева кислота 57,1%

Омега-3 78,9%

Масло енотери при проблемах зі шкірою і шерстю

Масло енотери (Oenothera biennis L.) - єдиний в даний час відомий, крім материнського молока, джерело особливо біологічно активної поліненасичені жирні кислоти - гамма-лінолевої кислоти. До сих пір не відомо жодного рослини, що містить гамма-лінолеву кислоту в настільки великій кількості - 10%.

З лінолевої кислоти утворюються ейкозапентаєнова і декозагексаєнова кислоти, які беруть участь в регуляції метаболічних (обмінних) процесів, синтезу простагландинів (медіаторів запалення), в побудові клітинних мембран, знижують рівень холестерину і тригліцеридів, зменшують ризик тромбоутворення, нормалізують роботу залоз внутрішньої секреції, мають протизапальну дію , регулює статевий цикл.

Цілюща дія олії енотери посилюється входять до складу препаратів вітамінами і мікроелементами, зокрема вітамін Е (Alpha-Tocopherolacetat) має виражені антиоксидантні властивості, стабілізує біологічні мембрани структурних утворень клітин, стимулює формування міжклітинної речовини, колагенових і еластинових волокон сполучної тканини, гладкої мускулатури, судин , травного тракту.

Декспантенол (Dexpanthenol), що входить до складу Derm-liquid, є похідним вітаміну B 5 (пантотенової кислоти) і після швидкої резорбції в шкірі перетворюється в власне вітамін В 5, необхідний організму для нормального поглинання і метаболізму фолієвої кислоти. Професор біохімії Роджер Вільямс, який відкрив вітамін В 5, вважає, що при вагітності щоденне вживання препаратів, що містять пантотенову кислоту (В5) може різко скоротити кількість внутрішньоутробних вад і викиднів.

Необхідність у вітаміні В5 (як це справедливо і для всієї групи В і для С) надзвичайно збільшується при фізичному та емоційному напруженні або під час хвороби. Декспантенол полегшує проникнення біотину в тканини; покращує обмінні процеси; прискорює регенерацію пошкоджених ділянок шкіри, сприяючи процесам епітелізації і грануляції. Біотин (вітамін Н) робить позитивний вплив на шкіру і шерсть, центральну нервову систему і функцію статевих органів.

Біотин необхідний для синтезу жирних кислот, регулює рівень цукру в крові. Цинк сприяє засвоєнню вітамінів групи В, захищає хімічні структури від окислення, є кофактором (кофактор - небілкових хімічна сполука, необхідне для прояву максимальної активності багатьох ферментів) багатьох ферментів, покращує обмінні процеси, синтез статевих гормонів, сприяє зміцненню імунної системи.

Організм не може сам виробляти поліненасичені жирні кислоти, вони повинні надходити з щоденним раціоном. При нестачі поліненасичених жирних кислот можуть виникнути такі симптоми: суха, ламка, тьмяна шерсть, тривала линька, екзема (особливо між пальцями), себоррея, шкірна алергія, підвищена чутливість шкіри до збудників інфекційних захворювань, запалення зовнішнього і середнього вуха, посилена секреція вушної сірки , повільне загоєння ран, порушення росту, знижений м'язовий тонус, дегенеративні зміни гепатоцитів печінки і стеноз жовчних проток.

Рекомендації для застосування препаратів на основі масла енотери:

• Захворювання шкіри (екземи, алергічні реакції, трофічні виразки, себоррея, синдром «жирного хвоста» і «жирних вух», демодекоз - в комплексній терапії);

• Підвищений рівень холестерину, бета-ліпопротеїдів, тригліцеридів, гіпертонічна хвороба, схильність до тромбозів;

• Цукровий діабет;

• Імунодефіцитні стану - хронічні запальні захворювання;

• Запальні захворювання статевих органів самок;

• Гастрит, виразкова хвороба шлунка і 12-ти палої кишки;

• Грибкові захворювання - кандидоз;

• Профілактика ішемічної хвороби серця і мозку, інфарктів, інсультів

Спосіб застосування: Собакам і кішкам - по 8 крапель на кожні 10 кг живої маси щодня протягом 4-х тижнів, далі досить давати препарат 3 рази на тиждень.


Характеристики
Особливі потреби Шкіра І Шерсть

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн