VetExpert UrinoVet Cat (Уриновет Кет) підтримка функцій сечової системи у кішок (в капсулах)

621.00грн.

VetExpert UrinoVet Cat (Уріновет Кет) - для підтримки функцій сечової системи у кішок (капсули) 

УріноВет Кет застосовують у котів для підтримки нормальної функції сечовидільної системи. 

рекомендовано:

Кішкам які страждають або схильні до захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів кішок (FLUTD, колишня назва: урологічний синдром кішок, FUS), включаючи ідіопатичний цистит і сечокам'яну хворобу.

Кішкам які страждають або схильні до інфекцій сечовивідних шляхів, таких як пієлонефрит, цистит, уретрит.

Тваринам які проходять лікування сечокам'яної хвороби, незалежно від типу уроліт (урати, струвіти, оксалати) і після хірургічної операції з видалення сечових каменів з метою захисту пацієнтів після процедури уретральной катетеризації. 

добавки:

Екстракт журавлини (Vaccinum macrocarpon)

Глюкозамін (Глюкозамін)

Екстракт петрушки (Petroselinum sativum)

Екстракт валеріани (Valeriana Officinalis) 

Екстракт журавлини (Vaccinum macrocarpon)  Містить проантоціанідіни, який, зв'язуючись з поверхневими рецепторами патогенних бактерій, інактивує фимбрии і здгезіни. Відсутність фімбріального адгезії перешкоджає прилипанню бактерій до клітин епітелію сечової системи. Це антиадгезивну дію журавлини уповільнює розмноження в сечовому міхурі бактерій, що викликають хронічні інфекції сечових шляхів, зокрема, Escherichia coli. 

Екстракт петрушки (Petroselinum sativum)  Надає діуретичну дію (збільшує об'єм сечі, що виділяється), що дозволяє вимивати патогенні мікроорганізми з сечових шляхів. Механізм дії полягає в зниженні активності нагріево-калієвого насоса (Na + / K + АТФази) в нирках, що зменшує як поворотний захоплення іонів натрію (Na +), так і виведення іонів калію (K +). Це веде до осмотическому надходженню води в просвіт ниркових канальців, збільшує обсяг сечі і діурез. 

Глюкозамін (Glucosaminum)  є попередником гликозаминогликанов, що входять до складу позаклітинного ложа слизової оболонки нижніх сечових шляхів. Його присутність знижує доступність стінки сечового міхура для бактерій і токсинів. 

Інгредієнти:  Масло соєвих бобів

Дозування: 1 капсула в день.

Характеристики
Показання Захворювання Нирок І Сечовивідної Системи
Тип використання Капсули

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн