Canina (Канина) Bio-Aktivator 20 мл
608.00грн.

PETVITAL® BIO-AKTIVATOR містить найважливіші амінокислоти, такі як, наприклад, лізин і метіонін (всього 18 різних амінокислот) і мікроелементи, такі як залізо і цинк.

Різні функції організму і процеси росту залежать від безлічі білкових молекул, які відтворюються з амінокислот, а також від деяких мікроелементів. Вони є будівельним матеріалом для клітин і одночасно функціонують як медіатори в різних реакціях, що відбуваються в організмі.

За допомогою цілеспрямованого додавання амінокислот і мікроелементів в раціон тварини можна істотно поліпшити його загальний стан і працездатність. Щоденне застосування PETVITAL® BIO-AKTIVATOR дозволяє забезпечити Вашого вихованця набором амінокислот і мікроелементів, які беруть участь в обміні речовин і регулюють його. Тому такі діючі речовини, як вітаміни і мінеральні речовини, краще засвоюються організмом з корми і включаються в подальші процеси в організмі: тобто PETVITAL® BIO-AKTIVATOR виконує «функції каталізатора». Як наслідок підвищуються життєві сили організму, працездатність і зміцнюється імунітет, поліпшується якість вовни, крім того, тварина стає спокійним і врівноваженим.

PETVITAL® BIO-AKTIVATOR можна застосовувати, щоб підтримати тварина під час вагітності, пологів та лактації; знижується схильність інфекційним захворюванням, краще переносяться стреси, пов'язані з виставками, подорожами або переїздом. Стабілізується серцево-судинна система, периферичний кровообіг оптимізується і стимулюється ріст і розвиток мускулатури за рахунок природного викиду гормонів, підвищується киснева ємність крові, що дуже важливо при роботі, тренуваннях і дресурі. Крім цього, завдяки PETVITAL® BIO-AKTIVATOR, підвищується апетит, що дуже важливо для швидкого одужання в період відновлення після хвороби.

Дія компонентів PETVITAL® BIO-AKTIVATOR описано на підставі численних наукових досліджень. Біо-активатор включає в себе комплекс олігопептидів, незамінних амінокислот і мікроелементів.

Покращує засвоєння корму.

Зміцнює клітинний метаболізм.

Підвищує споживання кисню.

Підтримує зростання м'язів і запобігає біль в м'язах при відсутності електролітів.

Оптимізує кровопостачання.

Стабілізує серце і кровообіг.

Прискорює відновлення після сильного фізичного стресу.

Забезпечує життєздатність і ефективність.

сирий протеїн 0,06%, сира зола 0,07%, лізин 0,55%, метіонін 1,55%, вода 97,77%, сира клітковина 0%, сирої жир 0%

Добавки на кг:

Залізо у вигляді оксиду заліза-III 900 мг, цинк у вигляді оксиду цинку 500 мг, лізин 5,5 мг, метіонін 15,5 мг

Рекомендації по годівлі на тварину на добу:

1 крапля на 1 кг маси тіла, максимум 20 крапель.

Курс: Тривалістю 4 тижні разом з кормом, потім 2х-тижневу перерву. Потім курс слід повторити

Характеристики
Особливі потреби Активний Спосіб Життя;Вагітність І Годування;Шкіра І Шерсть;Мультивітамини;Підтримка Імунітету;Стресс
Показання Дієта При Відновленні;Захворювання Шкіри;Захворювання Серця

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн