Nutri-Vet Milk Replacement НУТРІ-ВЕТ МОЛОКО ДЛЯ КОШЕНЯТ сухий замінник котячого молока для кошенят, 170 гр
627.00грн.

Nutri-Vet Milk Replacement ВСЕРЕДИНІ-ВЕТ МОЛОКО ДЛЯ КОТЯТ сухий замінник котячого молока для кошенят

Nutri-Vet Milk Replacement for Kittens - сухий замінник котячого молока для новонароджених кошенят. Поживна молочна суміш містить білки, жири і вуглеводи, а також вітаміни, мінерали, амінокислоти і пробіотики, які необхідні для розвитку новонародженого кошеняти. Суміш виготовлена ​​на основі оптимального складу і технології приготування Opti-Gut.

Opti-Gut - це природний рецепт, що включає до складу пробіотики, які сприяють здоровому травленню, росту і розвитку котів з перших днів життя. Opti-Gut включає до свого складу дріжджі і пробіотики, які формують і підтримують здорову мікрофлору кишечника з перших днів життя тварини.

Якщо це можливо, в перші дні життя, хоча б в перші 2 дні, кошенята повинні отримувати молозиво від матері, яке багате поживними речовинами. Саме молозиво зміцнює імунну систему малюка і дає йому фактори росту, стимулюючи синтез білків і жирів - будівельного матеріалу зростаючих клітин.

Чому варто купити сухе молоко для новонароджених кошенят Nutri-Vet Milk Replacement:

 • добре приймається новонародженими кошенятами, допомагає їм рости і набирати вагу;
 • виготовлено за рецептурою Opti-Gut ТМ , яка включає пробіотики, що підтримують здоров'я кишечника, нормальне травлення, ріст і розвиток кошенят;
 • збалансований склад містить білки, жири і вуглеводи, а також вітаміни, мінерали, амінокислоти в кількості, необхідній для повноцінного розвитку новонародженого кошеняти;
 • концентрат сироваткового протеїну - джерело незамінних амінокислот, які є будівельним матеріалом для м'язів, шкіри та інших тканин організму;
 • суха сироватка - джерело амінокислот, жиророзчинних вітамінів і мінералів;
 • лецитин - багате джерело фосфоліпідів, життєво важливих для правильного функціонування клітинних мембран;
 • L-аргінін бере участь в синтезі ряду білків, сприяє зміцненню імунітету, стимулює роботу гіпофіза і вироблення інсуліну;
 • холін необхідний для передачі нервових імпульсів;
 • DL-метіонін - незамінна для котів амінокислота. Розщеплює жири, допомагаючи печінки ефективно справлятися з навантаженням. Джерело сірки, яка формує білок кератин, який необхідний для здоров'я вовни, шкіри та кігтів;
 • L-лізин допомагає засвоєнню кальцію (здорові зуби, блискуча шерсть, міцні кістки), стимулює роботу мозку, бере участь в біосинтезі білків і їх засвоєнні;
 • підходить для кошенят всіх порід, а також для підживлення вагітних і лактуючих кішок, ослаблених, літніх, видужуючих вихованців.
 • ПОПЕРЕДЖЕННЯ: якщо у кошеняти розвивається діарея, він не набирає вагу, стала млявою, постійно ниє, обов'язково зверніться за консультацією до ветеринара.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

  Для кошенят:

  Змішайте 1 частина порошку з 2-ма частинами теплої води (38-41 ° С). НЕ використовуйте блендер!

  Добова норма годування: 30 мл готової суміші (2 столові ложки) на 110-120 г ваги кошеня. Добову норму необхідно рівномірно розподілити між годуваннями. Кошенят невеликих порід годувати кожні 3-4 години, кошенят великих порід - кожні 6-8 годин. Рекомендується зважувати кошеня кожні 3 дні і коригувати обсяг суміші на добу, для підтримки оптимального темпу зростання.

  При годуванні температура готової суміші повинна відповідати температурі кошеня - 38-41 ° С. Готову суміш не нагрівається в мікрохвильовці. Невикористану суміш відразу поставити в холодильник, там вона може зберігатися до 24 годин.

  ВАЖЛИВО! Якщо у кошеняти розвивається діарея, він не набирає вагу, стала млявою, постійно ниє, обов'язково зверніться за консультацією до ветеринара.

  Вагітні та кішки:

  Дозування: 2 столові ложки сухого порошку на 2,5 кг ваги кішки на добу. Порошок ні розводиться водою, в сухому вигляді змішується з повсякденним кормом. Тривалість: до 2-х тижнів після окоту.

  Ця дозування також підходить в якості підгодівлі літніх, ослаблених і видужуючих котів.

  Зберігати
  Закриту, що не розпочату упаковку зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці при температурі не вище +30 градусів. Відкрита упаковка зберігається в холодильнику до 3-х місяців, в морозилці - до 6-ти.

  Готова до вживання суміш (розведена водою) зберігається тільки в холодильнику і тільки 24 години.

  Характеристики
  Тип корму Сухе Молоко
  Особливі потреби Вагітність І Годування
  Тип використання Порошок

  Ще не було питань.

  Доставка по Одесі

  Безкоштовно від 500 грн

  Повернення товару

  14 днів для повернення

  Підтримка клієнтів

  Допоможемо і проконсультуємо

  Онлайн оплата

  Безпечна оплата онлайн