Api-san Празіцід комплекс (Prazicid complex) Краплі для котів і кошенят до 4 кг від глистів, бліх і кліщів , 1 піпетка*0,3 мл
108.00грн.

Склад лікарського засобу

Празіцід-комплекс - протипаразитарні краплі широкого спектру дії для зовнішнього застосування. Містить в якості діючих речовин:празиквантел - 102 мг / мл, фіпроніл - 100 мг / мл, івермектин - 5 мг / мл, левамізол - 25 мг / мл і допоміжні речовини.

Фармакологічні властивості

Міжнародна непатентована назва препарату: івермектин + празиквантел + левамізол. Празіцід-комплекс відноситься до комбінованих протипаразитарною препаратів. Володіє широким спектром дії, активний відносно личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, включаючи Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonine, Ancylostoma spp., Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis і цестод , в тому числі Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Diphylobothrium latum, Dipilidium caninum, multiceps multiceps, Taenia spp., Mesocestoides lineatus , бліх ( Ctenocephalides spp .), вошей ( Linognatus setotus ), волосоїдів ( Trichodectes canis ), саркоптоідних (  Sarcoptes canis, Otodectes cynotes, Notoedres cati ) і демодекозних ( Demodex canis ) кліщів, що паразитують у собак і кішок. Фармакокінетичні властивості препарату забезпечують його добре всмоктування з місця нанесення та тривале збереження в терапевтичної концентрації в організмі тварини.

Механізм дії входить до складу препарату івермектіна полягає в його впливі на величину струму іонів хлору через мембрани нервових і м'язових клітин паразита. Основною мішенню є глутамат-чутливі хлорні канали, а також рецептори γ-аміномасляної кислоти. Зміна струму іонів хлору порушує проведення імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів і нематод.

Дія празиквантель засноване на деполяризації нейром'язових гангліоблокаторів, порушення транспорту глюкози і мікротубулярної функції всіх фаз розвитку цестод, що викликає порушення м'язової іннервації, параліч і загибель паразитів.

Левамізол має нематодоцідной активністю, проявляє імуностимулюючі властивості за рахунок збільшення кількості Т-лімфоцитів.

Празіцід-комплекс за ступенем впливу на організм відноситься до помірно-небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не чинить резорбтивної-токсичного, місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії . При попаданні на слизові викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для риб і бджіл.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Лікування і профілактика кишкових нематодозів, цестодозов, ентомози, отодектоза, саркоптоза, нотоедроза, демодекозу, а також захист тварин від нападу іксодових кліщів.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Празіцід-комплекс застосовують тваринам зовнішньо, шляхом нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед використанням у тюбика-піпетки відламують кінчик і, розставивши шерсть, наносять препарат на шкіру тварині в місця, недоступні для злизування (в області шиї біля основи черепа або між лопатками); при обробці великих тварин препарат наносять в 3-4 місця.

 

Для знищення бліх, вошей, волосоїдів та захисту тварин від нападу іксодових кліщів  обробку тварин Празіцід-комплексом проводять один раз на місяць протягом усього сезону активності комах. Препарат застосовують тваринам зовнішньо шляхом нанесення на суху неушкоджену шкіру.

При саркоптозі, нотоедрозі та демодекозі лікарський препарат наносять тампоном на попередньо очищені від струпів уражені ділянки тіла від периферії до центру з захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см в дозах, зазначених в таблиці. Обробку проводять 2-4 рази з інтервалом 10-14 днів до клінічного одужання тварини, яка підтверджують двома негативними результатами акарологіческіх досліджень. Тварин з великими ділянками ураження обробляють в два прийоми з інтервалом 1 день, наносячи лікарський препарат спочатку на одну, а потім на іншу половину ураженої поверхні тіла. Для запобігання злизування препарату тварині надівають шийний комір, намордник або замикають щелепи петлею з тасьми, які знімають через 20-30 хвилин після нанесення розчину.

Для дегельмінтизації тварин при нематодозах і цестодозах  препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз в три місяці, в вищевказаних дозах.

 

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Празіцід-комплексу відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату (сльозотеча, надмірне слиновиділення, м'язова тремтіння, блювота) або появі ознак подразнення шкіри, його застосування слід припинити, змити його водою з миючим засобом і при необхідності призначити тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

При значному передозуванні лікарського препарату у тварин може спостерігатися: занепокоєння, гіперсалівація, м'язове тремтіння, задишка, пронос і блювота. Специфічні засоби детоксикації відсутні, застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму.

 

Протипоказання

Забороняється застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 2-х місячного віку, вагітним, жінкам, які годують, хворим на інфекційні хвороби, що видужують, виснаженим і ослабленим тваринам. З обережністю застосовувати собакам порід: коллі, шелті, бобтейл і їх помісей.

 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні не виявлено.

Празіцід-комплекс не слід застосовувати спільно з авермектінсодержащімі і іншими протипаразитарними лікарськими препаратами.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 2 ° С до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності.

Характеристики
Вік кішки Кошенята
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн