FiproGuard Plus ФІПРОГАРД ПЛЮС краплі від бліх, кліщів, вошей для котів і кошенят від 8-ми тижнів, ціна за упаковку (3 піп.)

840.00грн.

FiproGuard Plus ФІПРОГАРД ПЛЮС краплі від бліх, кліщів, вошей для котів і кошенят від 0.7 кг

ФІПРОГАРД ПЛЮС - це швидка і результативна допомога вашому вихованцеві в позбавленні від паразитів: бліх, кліщів і вошей. Коти за своєю природою досить охайні тварини, тому ніщо не дратує їх так, як наявність паразитів. Захистіть від них вашого кота за допомогою засобу ФІПРОГАРД ПЛЮС, яке має тривалий 30-денний ефект захисту після одноразового нанесення.

Краплі на холку для котів повністю руйнують життєвий цикл бліх, вбиваючи яйця, личинки, лялечки і дорослих паразитів, які можуть бути джерелом алергічного дерматиту. Ефективно знищують кліщів (коричневі собачі кліщі, американські собачі кліщі і іксодові кліщі Amblyomma), які можуть передавати піроплазмоз і хвороба Лайма.

Склад засобу включає фіпроніл - активний інгредієнт №1 проти паразитів, рекомендований ветеринарами. Його дія підсилює S-метопрен, який є регулятором росту комах (IGR). Він пригнічує розвиток бліх на стадіях яйця, личинки і лялечки і запобігає їх розвиток у дорослих паразитів.

Засіб стійко до води, тому його дія зберігається і після купання, намокання, а також впливу сонячних променів.

Особливості використання ФІПРОГАРД ПЛЮС для котів:

 • Тільки для зовнішнього застосування!
 • Краплі застосовні для котів і кошенят старше 8-ми тижнів і вагою від 0,7 кг.
 • Період пролонгації - 30 днів.
 • Може застосовуватися на котах, призначених для розведення, вагітних і годуючих кішок.
 • Якщо ризик повторного зараження паразитами великий, то засіб використовують кожен місяць, але не частіше ніж 1 раз в 4 тижні.
 • Після нанесення крапель постарайтеся утримувати кота деякий час, поки оброблене місце не висохне.
 • Не допускайте проковтування кошти котом. Якщо у вас в будинку є інші домашні тварини, ізолюйте кота, якому ви проводите дану процедуру, від них на 24 години після застосування.
 • Не використовуйте ФІПРОГАРД ПЛЮС для інших тварин, крім котів.
 • Чи не застосовуйте подвійний дозування: можливий смертельний результат.
 • Не використовуйте на кота кількома пестицидних засобами одночасно.
 • Використовуйте весь вміст тюбика тільки для одного кота. Не розділяйте вміст піпетки між декількома тваринами.
 • Необхідна консультація ветеринара перед використанням для котів, які приймають медикаменти, ослаблених і літніх тварин.

Чутливість до препарату

У деяких котів може спостерігатися невелике роздратування в місці нанесення продукту: почервоніння, свербіж та інше. При їх появі помийте кота, використовуючи м'який мильний розчин і велика кількість води. Зверніться до ветеринара.

Якщо у кота спостерігається надмірне слиновиділення або з'явилася піна в пащі після нанесення препарату - це означає, що кіт випадково проковтнув ФІПРОГАРД ПЛЮС. При виникненні цих симптомів, негайно погодуєте кота і продовжуйте спостерігати за ним протягом наступних 24 годин.

Запобіжні заходи

Робота з препаратом ФІПРОГАРД ПЛЮС не вимагає використання спеціальних методів захисту. Під час обробки забороняється палити, пити і приймати їжу. Завершивши обробку, ретельно вимийте з милом руки. Уникайте потрапляння препарату в очі, на одяг, відкриту шкіру.

УВАГА!

ПРИ ВИДІЛЕННЯ В ОЧІ: тримайте очі відкритими і промивайте повільно і обережно великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо подразнення не проходить.

ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ АБО ОДЯГ: зніміть забруднений одяг. Негайно почніть промивати шкіру великою кількістю води протягом 15-20 хвилин.

При ковтанні: негайно зв'яжіться з токсикологічними центром або лікарем для отримання рекомендацій щодо лікування. Дайте постраждалому випити склянку води, якщо він може ковтати. Чи не викликайте блювоту, якщо це не є рекомендацією лікаря. Не давайте нічого через рот людині в несвідомому стані.
ІНГРЕДІЄНТИ: фіпроніл - 9,7%, S-метопрен - 11,8%, інші інгредієнти - 78,4%.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1. Вийміть тюбик з упаковки.

2. Тримайте тюбик вузьким кінцем з рискою вгору подалі від обличчя і тіла.

3. З допомогою ножиць відріжте вузький кінець уздовж лінії розмітки.

4. Нанесіть вміст одного тюбика у вигляді плями на спину кота між лопатками (на холку), сильно натискаючи на тюбик, щоб використовувати препарат в піпетці весь без залишку.

5. Потримайте кота кілька секунд, щоб розчин міг вбратися в шерсть.

6. На одну процедуру обробки потрібно тільки одна піпетка.

7. Не використовуйте вміст тюбика на кількох котів.

8. Не застосовуйте для кошенят молодше 8-ми тижнів і вага яких менше 0,7 кг.

9. Не застосовуйте краплі ФІПРОГАРД ПЛЮС частіше, ніж 1 раз в 4 тижні.

10. Не використовуйте засіб для кроликів, собак або інших тварин, крім котів.

Характеристики
Вік кішки Дорослі Кішки;Кошенята;Літні Кішки;
Тип використання Краплі В Холку

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн