ФРОНТЛАЙН СПОТ ОН монопипетка для котов
177.00грн.


Склад: фіпроніл - 10%. 

Лікарська форма: краплі на холку. Форма випуску: Випускають у формі 10% Фармакологічні властивості: Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори ГАМК паразита і має виражену інсектицидною і акарицидну дію відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли, отодектозу), що паразитують на собаках і кішках , препарат ефективний на всіх стадіях розвитку паразитів. 

  «Фронтлайн Спот Він» не є препаратом системної дії, він накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактна інсектоакарицидної дію на ектопаразитів. 

«Фронтлайн Спот Він» протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів.

«Фронтлайн Спот Він» за ступенем впливу на організм відноситься до групи малонебезпечних речовин - згідно з ГОСТ 12.1.007.76, не робить шкірно - резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенного дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. 

Опис: 
«Фронтлайн Спот Він» являє собою безбарвну прозору рідину зі слабким специфічним запахом. Крім крапель Фронтлайн Спот Він компанія Меріал виробляє краплі Фронтлайн Комбо, що відрізняються більш тривалим захистом тваринного від бліх, але природно ціна його значно вище.  
Період ефективної дії: тривалість захисту тварин від кліщів: у кішок - 15 - 21 день. 

показання:
Препарат застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдів та кліщами (іксодові, хейлітелли, отодектозу) у собак і кішок, шляхом топікального (точкового) нанесення препарату на шкіру. 

Застосування: 
Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в одну або кілька точок. Препарат застосовують для лікування отодектоза (вушної корости). З цією метою закопують в кожне вухо по 4 - 6 крапель (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують її підставу, залишок нанести на шкіру між лопаток (однократна обробка).

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн