Hartz (Гарц) Ultra Guard for Cats and Kittens Нашийник для кішок і кошенят від бліх і кліщів на 7 місяців, 35 см
235.00грн.
Hartz (Гарц) Ultra Guard for Cats and Kittens - Нашийник для кішок і кошенят від бліх і кліщів
Нашийник вбиває бліх і кліщів протягом 7 місяців. Влагоустойчивий. Володіє приємним свіжим запахом. Колір білий. Укомплектований безпечним замком, який дозволяє швидко зняти нашийник, в разі необхідності.

Кожен раз, користуючись нашийником, уважно читайте всю етикетку.

Не дозволяйте дітям гратися з цим нашийником.

Нашийник Хартц Ультра Гуард інсектоакарицидної призначений тільки для кішок.

Активна речовина нашийника при попаданні в рот або на шкіру може бути небезпечним для здоров'я. Викликає середнє за силою подразнення очей. Уникайте контакту нашийника з очима, шкірою або одягом. Після кожного контакту з нашийником, особливо перед їжею, питвом, жуванням гумки або курінням, ретельно мийте руки з милом.

Перша допомога:

Містить органофосфати, який є інгібітором холінестерази.

При попаданні в рот: Якщо проковтнув речовину людина здатна ковтати, дайте йому випити склянку води. Не намагайтеся викликати блювоту, якщо це не порадив вам лікар. Якщо людина знаходиться без свідомості, не намагайтеся напоїти його або дати йому ліки.

При попаданні на шкіру та одяг: зніміть забруднений одяг. Негайно промийте уражені ділянки великою кількістю води (протягом 15-20 хвилин), після чого зверніться до лікаря.

При попаданні в очі: тримайте очей відкритим і обережно промивайте його водою (протягом 15-20 хвилин). Якщо ви носите контактні лінзи, зніміть їх після перших 5-ти хвилин промивання і продовжите процедуру, потім зверніться до лікаря. Консультуючись з лікарем, майте під рукою упаковку або етикетку від нашийника.

Застосування:

Використання цього продукту яким-небудь іншим чином, що не збігається з описом на етикетці, не припустимо
Вийміть нашийник з упаковки, розгорніть і трохи розтягніть його, щоб активізувати джерело інсектициду. Нашийник працює, коли на його поверхні з'являється біла пудра.

Не використовувати для захисту кошенят молодше 12 тижнів.

Чи не розгортайте нашийник до того моменту, коли ви будете готові надіти його на кішку. Одягніть нашийник на шию кішки, відрегулюйте довжину і застебніть. Нашийник не повинен бути затягнутий, щоб не заважати зростанню кошеня і щоб він міг вільно рухатися навколо шиї. Якщо спробувати зняти нашийник, що не розстібаючи, то він повинен щільно облягати голову тварини. Залиште 5-7 см нашийника для регулювання довжини, а решту відріжте і викиньте.

Перед тим, як надіти цей нашийник на виснажених, літніх або отримують ліки кішок, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Активна речовина нашийника, містить пестицид. Деякі кішки, після надягання на них нашийника можуть стати дратівливими - можливо нашийник надітий занадто туго, тому зробіть його більш вільним. Якщо дратівливість не проходить, зніміть нашийник з кішки. Якщо ви помітили ознаки гіперчутливості, зніміть нашийник і вимийте тварина з милом у великій кількості води. Якщо ознаки гіперчутливості не проходять, проконсультуйтеся з ветеринаром. Не надягайте нашийник одночасно або протягом 30 днів перед або після лікування кішки або після впливу на неї інгібіторів холінестерази, пестицидів або хімікатів.

Цей нашийник є джерелом інсекцітідов / IGR.

Нашийник почне вбивати бліх і кліщів негайно. Повний захист від кліщів, вбити яких важче, створюється протягом декількох днів після надягання нашийника. За звичайних обставин нашийник слід змінювати кожні сім місяців. Нашийник вбиває кліщів протягом 5 місяців і запобігає їх появу протягом додаткових 2 місяців. За умов, масованої атаки бліх і кліщів нашийник доведеться міняти частіше, але не раніше, ніж через 5 місяців.

Намокання не применшує ефективності нашийника або його здатності захищати тварину. Якщо кішка викупалася або потрапила під дощ, знімати нашийник не обов'язково. Нашийник для захисту кошенят і кішок від бліх і кліщів можна носити разом зі звичайним декоративним нашийником. Щоб посилити захисну дію нашийника, окропити приміщення, де спить ваша кішка, засобом від бліх і кліщів «Хартц»

Зберігати при кімнатній температурі.
Використаний нашийник викиньте разом зі звичайними побутовими відходами або, по можливості, віддайте на утилізацію.

Активні інгредієнти:

Тетрахлорвінфос - 14.55%
Інші інгредієнти - 85.45%
Характеристики
Тип використання Нашийник

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн