Apicenna Празіцід Суспензія Плюс Засіб від глистів для дорослих кішок, 7 мл
55.00грн.

Apicenna Празіцід Суспензія Плюс Антигельмінтик для дорослих кішок

Лікарська форма :
Суспензія для перорального застосування. Являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні. Випускається в прозорих пластикових флаконах з кришкою, що загвинчується з контролем розкриття + шприц-дозатор, упаковані в картонні коробки.

Фармакологічні властивості :
Комбінація празиквантель, фебантел і пірантелу памоат, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельминтного дії на шлунково-кишкових нематод (Тохосаra саnis, Toxocara cati, Тохосаra mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum) і цестод (Echinococcus granulosus, Alveococсus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, multiceps multiceps), що паразитують у собак і кішок.

Пірантел памоат  - з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів в нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що викликає параліч м'язової системи нематод; пирантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів в кишечнику; виводиться з організму в основному в незміненому вигляді (93%) з фекаліями.

Празиквантел  - з'єднання групи піразінізохінолінов, активно відносно шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі гельмінтів і сприяє їх виведенню з організму тварини. З'єднання швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1 - 3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70 - 80%), частково метаболізується в печінці, реекскретіруется в кишечник, виводиться з організму в основному з сечею (до 80%) протягом 24 годин.

Фебантел  - відноситься до пробензімідазолам, біотрансформується в організмі в бензимідазоли. Механізм дії фебантел заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, в результаті чого порушується засвоєння глюкози і синтез білка тубуліну, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразита, викликаючи його загибель. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці і виділяється з жовчю в просвіт кишечника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як в незмінній формі, так і у вигляді декількох метаболітів з фекаліями і сечею.

Празіцід-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками і кішками різних порід і віку.

Призначення :
Препарат призначають цуценятам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, викликаних круглими і стрічковими гельмінтами: нематодози (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз) і цестодози (теніїдози, дипилидиоз, ехинококкози, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз).

Біологічні властивості :
Механізм дії входять до складу Празіцід суспензії активних компонентів (празиквантел, пірантелу памоат) заснований на виборчому вплив на обмін речовин і нервово-м'язову діяльність паразитів. Таке виборче дію і оптимально підібраний склад діючих речовин забезпечують низьку токсичність препарату для домашніх тварин.

склад:

Пірантелу памоат - 15 мг / мл; фебантел - 15 мг / мл; празиквантел - 1,5 мг / мл.
Допоміжні речовини: гліцерин, полісорбат - 80, Na-карбоксиметилцелюлоза, аспавіт Ц 200, натрію бензоат, калію сорбат, β - циклодекстрин, сукралоза, кислота лимонна, 20% емульсія полівінілпіролідон, ксантанова камедь, ароматизатор "Молочний шоколад", вода очищена.

Застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:  1 мл на 1 кг маси тварини .

З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз в квартал, а також перед кожною вакцинацією.

З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скупченому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз в день, при цестодозах і змішаних нематод-цестодозних инвазиях один раз в день протягом 3 послідовних днів.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.
Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон з суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.

Протипоказання :
Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Празіцід-суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам, самкам в першій половині вагітності, цуценятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку.

Увага !
Гельмінтози є справжньою проблемою не тільки в силу їх надзвичайної розповсюдженими, але також через серйозної загрози здоров'ю людини, яку несуть ці захворювання. Деякі гельмінтози, такі як токсакороз, ехінококоз, смертельно небезпечні не тільки для тварин, але і для людини - мігруючи по всьому організму, личинки гельмінтів можуть проникати в життєво важливі органи і тканини, порушуючи їх нормальне функціонування і викликаючи патології. В особливій групі ризику - діти, які більш тісно спілкуються з домашніми тваринами, їх організм дуже чутливий, тому ймовірність зараження гельмінтами у них набагато вище, ніж у дорослих. Пам'ятайте, що заходи проти глистів необхідно застосовувати щоквартально - 1 раз в 3 місяці.

Характеристики
Вік кішки Дорослі Кішки;
Тип використання Суспензія

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн