SPECIAL ONE Корм для канарок 500г
74.00грн.

Рецептура корму розроблена спеціально для канарок та інших декоративних птахів, що містяться в домашніх умовах. Вона складена на основі новітніх світових норм годування, а також рекомендацій провідних світових фахівців з розведення та утримання канарок.
Унікальний за складом, корм включає добірне зерно, насіння, ласощі, а також інгредієнти з природного ареалу проживання канарок. Рецептура гармонійно поєднала 13 інгредієнтів, серед яких високоякісне зерно, сушені фрукти, овочі, а також улюблені делікатеси - абіссінський нуг, кунжут білий, сушена паприка, чумиза. Корм збагачений інгредієнтами, які зміцнюють здоров'я, роблять оперення яскравим і прискорюють линьку.

Чому потрібно вибрати корм:
- корисне різноманітне харчування, завдяки поживним Суперфуд: амаранту, кунжуту, насіння льону;
- підтримка імунітету і здорове кровообіг, завдяки рапсу і вівсу, які містять 10 незамінних амінокислот, калій, мідь, йод;
- стресостійкість, забезпечується завдяки амаранту і квітам ромашки;
- підтримка роботи шлунково-кишкового тракту, завдяки фенхелю, насіння льону і конопель, що містить альфа-лінолеву кислоту, рослинні масла.

Склад:
насіння канареечніка, рапс, просо жовте, просо червоне, вівсяна крупа, насіння льону, чумиза, абіссінський нуг, кунжут білий, сушена паприка, сушена морква, насіння конопель, сушені яблука.

Характеристики
Тип корму Основний Раціон;
Клас корму Преміум;
Вид птиці Канарка;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн