Oropharma Mite-Killer Аерозоль проти кліщів і бліх у птахів, 500 мл
820.00грн.

Аерозоль Oropharma Mite-Killer  призначений для знищення червоних кліщів (Dermanyssus gallinae), пір'яних кліщів, бліх і вошей у голубів, декоративних птахів та свійської птиці. Це готове до застосування засіб, яке розпорошується тільки на поверхнях і використовується для дезінфекції пташиного вольєра, загороди, клітини, голубники та ін. При зараженні їх паразитами, а також в профілактичних цілях.

ВАЖЛИВО! Не розпилюйте Oropharma Mite-Killer на самих птахів!  Перед застосуванням засобу обов'язково ознайомтесь з інструкцією, правилами використання і запобіжними засобами!

Червоні кліщі  - справжній кошмар для вас і ваших птахів. Червоні кліщі вдень ховаються в щілини, а вночі виходять із затишних куточків, щоб харчуватися кров'ю птахів. Дорослі птахи з часом виявляють такі симптоми контакту з ектопаразитами, як скуйовджений пір'я, менша активність, занепокоєння, стрес, слабкість від втрати крові. Якщо воші знаходяться в гніздах, пташенята піддаються нападу з народження і можуть померти вже через 4-6 днів. Завдяки короткому репродуктивного циклу популяція червоних кліщів подвоюється кожні 6 днів. Червоні кліщі можуть прожити від 8 до 9 місяців навіть за відсутності птахів! Крім того, ці паразити є переносниками багатьох хвороб (пташиної холери, чуми птахів, вірусу пташиної віспи та інших захворювань). Звідси необхідність ефективної боротьби з ектопаразитами і проведення профілактичних заходів.

Основу кошти Oropharma Mite-Killer становлять силікати з високою абсорбцією масел і жирів. Коли кліщ повзає по цим дрібним часткам, вони застрягають між його суглобами і знижують його рухливість. Ці частинки ушкоджують захисний шар воску, що призводить до зневоднення і смерті паразитів.

ВИТРАТИ І ЧАСТОТА НАНЕСЕННЯ

Рекомендований витрата засобу становить 40 г / м2, що відповідають 19 секундам розпилення на 1 м2. 1 балоном аерозолю (500 мл) можна обробити 9 м2 при витраті 55,6 мл / м2.

1 обробка знищує паразитів і гарантує захист від них на 7 тижнів. У рік можна проводити не більше 5-ти обробок.

Чому варто купити  аерозоль проти кліщів і бліх у птахів Oropharma Mite-Killer:

  • ефективно бореться з червоними кліщами (Dermanyssus gallinae), пір'яними кліщами, блохами і вошами у птахів;
  • якісно дезінфікує пташині вольєри, клітки, загони, голуб'ятні;
  • може застосовуватися для безпосередньої боротьби з паразитами або в профілактичних цілях;
  • гарантує захист на 7 тижнів (максимум 5 обробок на рік);
  • не викликає резистентності;
  • не містить хімічних інсектицидів;
  • повністю готовий до застосування;
  • призначений тільки для нанесення на поверхні, НЕ розпорошувати на птахів.

ІНГРЕДІЄНТИ:  синтетичний аморфний діоксид кремнію (нано) (CAS 112926-00-8) - 1,5% (tech 1,67%), вуглеводні, C7, н-алкани, ізоалкани, циклічні сполуки / (EC 927-510-4 ) - 58,33%.

Біоцид: інсектицидний акарицид PT18.

Інструкція про застосування OROPHARMA MITE-KILLER

1. Перед обробкою вийміть птахів з клітки, приберіть годівниці і поїлки, накрийте все поверхні, які можуть контактувати з кормом і питною водою, ретельно очистіть клітину.

2. Добре збовтайте аерозоль перед використанням. Тримайте балончик на відстані 30 см від оброблюваних поверхонь. Розпорошите Mite-Killer у всіх кутах і тріщинах, де можуть ховатися кліщі і блохи. Нанесіть послідовно два тонких шару.

Рекомендований витрата засобу становить 40 г / м2, що відповідають 19 секундам розпилення на 1 м2. 1 балоном аерозолю (500 мл) можна обробити 9 м2 при витраті 55,6 мл / м2.

1 обробка знищує паразитів і гарантує захист від них на 7 тижнів. При необхідності повторіть обробку не раніше, ніж через 7 тижнів, або коли білий шар порошку покриється пилом. У рік можна проводити не більше 5-ти обробок.

3. Після обробки птахів можна відразу ж повернути в клітини.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

1. Надзвичайно легкозаймистий аерозоль. Ємність під тиском: при нагріванні може лопнути. Не розпилюйте на відкрите полум'я або інше джерело загоряння. Чи не нагрівати.

2. Не їжте, не пийте і не паліть там, де використовується засіб.

3. Уникайте вдихання Mite-Killer. Може викликати сонливість або запаморочення. Використовуйте тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Негайно зверніться за медичною допомогою при появі симптомів і / або при вдиханні великої кількості речовини.

4. Може викликати подразнення шкіри. Одягайте захисні рукавички. Ретельно мийте руки після роботи.

5. Не розпилюйте безпосередньо на людей і тварин.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати щільно закритим в добре вентильованому місці, недоступному для дітей, при температурі не вище + 40 ° C.

Характеристики
Тип використання Спрей;

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн