8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів, проти повторних міток спрей 709 мл
392.00грн.

8in1 Nature's Miracle Уничтожитель плям і запахів, проти повторних міток спрей 709 мл


Засіб проти повторних міток для собак від Nature`s Miracle - кращий вибір, якщо ви бажаєте видалити плями і запахи і одночасно запобігти повторним мітки. Наші вихованці часто мітять область, на яку колись «сходили в туалет», через що залишився запаху або за звичкою. Формула даного засобу допомагає запобігти подібну поведінку, поєднуючи технологію видалення плям і запахів і безпечні відлякують компоненти. Біоензими в складі кошти нейтралізують запах сечі і фекалій, що стимулюють собаку мітити поверхню. У той же час олії лимона і кориці, будучи природними репелентами, роблять оброблене місце неприємним для собаки, попереджаючи повторні мітки. Аромат кошти не дратує чутливі рецептори вашого вихованця, а діє на інстинктивної ворожості тварин до запахів лимона і кориці.


склад:


Вода, бензоат натрію, лимонна кислота, лаурилсульфат натрію (1,50%), олія кориці (0,12%), масло лимона (0,12%).


Інструкція по застосуванню:


Перед використанням протестуйте поверхню на цветоустойчивость на непомітній ділянці. Використовуйте в вихідної концентрації, не розводьте. Завжди застосовуйте засіб першим, засоби для виведення плям інших виробників можуть хімічно зафіксувати пляма, і його буде неможливо видалити.


Перед застосуванням добре струснути.


Для запобігання повторних міток ретельно замочіть забруднений область. Зачекайте 5 хвилин і промокніть поверхню серветкою. У деяких випадках може знадобитися повторна обробка. Для видалення плям і усунення неприємних запахів видаліть залишки рідини і забруднення, рясно нанесіть засіб на забруднену поверхню, залиште на 5 хвилин і витріть серветкою. Не дозволяється виконувати тварин до обробленої області до її повного висихання, але не менше 2-х годин.


Для важко виводяться плям використовуйте жорстку щітку, залиште засіб на 1 годину і витріть поверхню серветкою. Для усунення стійких запахів просочіть всі верстви тканини і обробіть місце під килимами. Для використання при пранні просочіть забруднену область засобом, а потім виперіть тканину, як зазвичай.

Ще не було питань.

Доставка по Одесі

Безкоштовно від 500 грн

Повернення товару

14 днів для повернення

Підтримка клієнтів

Допоможемо і проконсультуємо

Онлайн оплата

Безпечна оплата онлайн